Sürat - Berbat Kargo

face80

Aktif Üye
Bu kargonun ne kadar berbat çalıştığını bilmeyen yok gibidir.

Az önce farkettiğim yeni bir vakayı paylaşmak istedim.

Vatandaşla dalga geçmek, kendilerine küfür ettirmek üzere bir sayfa yapmışlar

Kargo takip sayfasında doğrulama kodunu kabul etmiyor.
Kodu doğru girdim eminim. Takip no zaten doğru.
Doğrulama kodunu hatalı girdiniz. diyor.

Bu kargonun ne kadar berbat çalıştığını bilmeyen yok gibidir.

Az önce farkettiğim yeni bir vakayı paylaşmak istedim.

Vatandaşla dalga geçmek, kendilerine küfür ettirmek üzere bir sayfa yapmışlar

Kargo takip sayfasında doğrulama kodunu kabul etmiyor.
Kodu doğru girdim eminim. Takip no zaten doğru.
Doğrulama kodunu hatalı girdiniz. diyor.

Bende hepsiburadan alışveriş yapmıştım.
Kargoya vermedikleri halde vermiş gibi kargo numarası vermişlerdi.
Başka kargo şirketi çıkmıştı. :)

Ahh ahhhj

Ayın 8 inden beri PTT kargoyu bekliyorum. Bir bankanın kredi kartını ayın 8 inde PTT teslim aldı.

Dağıtıcı şube her ne hikmetse beni adreste bulamadı gitti geldi gitti geldi 5 kere beni bulamadı. Her geldiğinde kapıya evde olmadığımıza dair nor bırakılmış hemde.

Sonra ne hikmetse adres yanlış diyip gönderimi Ankaraya geri gönderdiler. Şu an ayın 1 i 22 gündür kartım iki kere Ankaraya gidip geldi.

İlginç olan banka adres bilgimi nüfus sisteminden çekiyor. Adres yanlışta değil. Evde 7/24 yaşayan var.

Kendimi aptal salak geri zekalı andaval ve mal gibi bilinum herşeyi hissettim. Yüce kurye arkadaş. Seni ahiret gününe havale ettim. İki elim yakanda olacak hala sinirliyim sinirim geçmedi.

Ahh ahhhj

Ayın 8 inden beri PTT kargoyu bekliyorum. Bir bankanın kredi kartını ayın 8 inde PTT teslim aldı.

Dağıtıcı şube her ne hikmetse beni adreste bulamadı gitti geldi gitti geldi 5 kere beni bulamadı. Her geldiğinde kapıya evde olmadığımıza dair nor bırakılmış hemde.

Sonra ne hikmetse adres yanlış diyip gönderimi Ankaraya geri gönderdiler. Şu an ayın 1 i 22 gündür kartım iki kere Ankaraya gidip geldi.

İlginç olan banka adres bilgimi nüfus sisteminden çekiyor. Adres yanlışta değil. Evde 7/24 yaşayan var.

Kendimi aptal salak geri zekalı andaval ve mal gibi bilinum herşeyi hissettim. Yüce kurye arkadaş. Seni ahiret gününe havale ettim. İki elim yakanda olacak hala sinirliyim sinirim geçmedi.
Abi kapıya yazsaydın sen bırak kapının önünne ben alırım imza yerine de karala diye.

Bazan kargo firmasının kendisi çok kötü olmasa da çalışanlar yüzünden kötü bir üne sahip olabiliyor. Ben laptop ısmarlamıştım geçmişte, 2000 dolarlık aleti komşuya bırakıp gitmiş kargo çalışanı! Şikayet ettim. Sonra bir süre kargoları bana bıraktılar, ama geçenlerde gene aynı şey oldu. En azından şikayeti değerlendiriyorlar, bu da pozitif birşey.

• Beğen
Reactions: clc
Abi kapıya yazsaydın sen bırak kapının önünne ben alırım imza yerine de karala diye.

Birincisi kart olduğu için ne başkasına nede bir yere bırakmıyorlar.

İkincisi beni arasa ben ona koşa koşa giderdim.

Bazan kargo firmasının kendisi çok kötü olmasa da çalışanlar yüzünden kötü bir üne sahip olabiliyor. Ben laptop ısmarlamıştım geçmişte, 2000 dolarlık aleti komşuya bırakıp gitmiş kargo çalışanı! Şikayet ettim. Sonra bir süre kargoları bana bıraktılar, ama geçenlerde gene aynı şey oldu. En azından şikayeti değerlendiriyorlar, bu da pozitif birşey.

İşte sorunda bu çalışan yüzünden koskoca firma etiketleniyor.

Benim yaşadığım sorun bir kerelik yaşanmış bir durum olsa anlarım. Bundan önce de aynı duruma ptt ile düştüm. Benim bölgedeki kuryeleri berbat.

Forum istatistikleri

Konular
6,155
Üyeler
2,560
Son üye
sezear07

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back