Turk Net hakkında bilgi

kudretuzuner

Aktif Üye
Merhaba, arkadaşlar Apartmana TURK NET fiber 1000 mb kutu bağlandı. Biz de poliklinik olarak almak istedik. Araştırdım kutusu var fakat aktif değil. Nedeninin sorduğumda 6 hafta ile 22 hafta arası bir süre veriyorlar. Bu arada sekreter kızımız fiberi sorgulamadan direk kampanyalar bölümüne girdi . 1-2 güne kadar bağlayacaklar muhtemelen 33 mb lik bir paket olsa gerek. Bir de Firmayı tanımıyorum. Türk telekom alt yapısı ile zaten internetimiz var. Biraz yavaş. fiberi görünce SAZAN gibi atladık ama araştırınca "YOK" gözüküyor. Fikri ve bilgisi olan arkadaş var mı? Teşekkürler.

Merhaba, arkadaşlar Apartmana TURK NET fiber 1000 mb kutu bağlandı. Biz de poliklinik olarak almak istedik. Araştırdım kutusu var fakat aktif değil. Nedeninin sorduğumda 6 hafta ile 22 hafta arası bir süre veriyorlar. Bu arada sekreter kızımız fiberi sorgulamadan direk kampanyalar bölümüne girdi . 1-2 güne kadar bağlayacaklar muhtemelen 33 mb lik bir paket olsa gerek. Bir de Firmayı tanımıyorum. Türk telekom alt yapısı ile zaten internetimiz var. Biraz yavaş. fiberi görünce SAZAN gibi atladık ama araştırınca "YOK" gözüküyor. Fikri ve bilgisi olan arkadaş var mı? Teşekkürler.
Turk.net kullanırken bağlantı sık kesiliyordu ttnet e göre, kesildimi de gelmesi uzun sürüyordu, 3-4 gün beklediğimi bilirim, ttnet e geçtim rahatladım.

En güzeli Turkcell diğer firmaları da denedim fiyat biraz yüksek ama hem bağlantı hemde hizmet süper

TTNet, TurkNet, Turksat Kablo ve Turkcell kullandım. Şu anda Turkcell'e devam ediyorum.

Müşteri memnuniyeti ve hız konusunda en sevdiğim firma Turksat Kablo idi. Taşınmasa idim bırakmazdım. En rezili ise TTNet. Evimi taşımam sırasında defalarca bağlatıp iptal ettirdim.

TTNet 2011 yılında aynı mahalle içinde olan ve evime 200mt mesafede olan okula internet bağladı. Aynı paketten eve de internet bağlattım. "8Mbit'e kadar" olan paketti. Okulda 8Mbiti sürekli görürken evde 1Mbiti hiç geçmedi. Aradığımda ise "şey işte santral, mesafe, kutuya uzaksınız" gibi bilindik bahaneler. Bu yüzden olabildiğince TTNet'ten uzak duruyuorum. Bulunduğunuz muhitte Turksat Kablo altyapı varsa ona geçin diyebilirim.
TurkNet'in avantajı taahhüt istememesi. Bu yüzden istediğiniz zaman iptal edilebiliyor. Ekstra fatura yada ceza çıkmıyıor. Kutu bağlandı ise sisteme işlenmemiş olabilir ama süreyi çok uzatacaklarını sanmıyorum. Çünkü onlar da müşteri kazanmak için yatırım yapıyor ve kaçırmak istemezler.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,840
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back