Vorlance Elektronik - Komponent Cihaz Tedariği - Mouser - Digikey

vorlance

Üye
Merhabalar,
İletişim: h.bahcivan@vorlance.com

Biz, Vorlance Elektronik olarak elektronik komponent ithalatı ve satışı yapan Ankara merkezli bir firmayız.
Her hafta düzenli olarak Digikey, Mouser, Farnell, TTI, Arrow gibi birçok global kaynaktan, yerel kaynaklardan ve Uzakdoğu’dan çok sayıda yükleme çıkararak;
Entegre, diyot, kapasitor, kablo, konnektör, LCD/TFT gibi elektronik malzemeleri kapı teslim olarak kısa termin ile tedarik edebiliyoruz.
Özellikle stok ve fiyat konusunda sorun yaşadığınız ürünlerde muadil ürün araştırması veya özel üretim ürünler konusunda sizlere destek olmak isteriz ve
Piyasada tedariğinde sorun yaşanılan AC/DC ve DC/DC converter, PCB, Kablo gibi birçok üründe rekabetçi fiyat ve teslimat sürelerine sahibiz. .

Aliexpress, Alibaba, Amazon, Ebay vb. platformlardan Amerika ve Çin de bulunan ofislerimiz aracılığı ile ürün tedariği sağlayabiliyoruz.

İhtiyacınız olan tüm malzemeler için sizlere yardımcı olabiliriz.

Yani ben mesela aliexpress te buldum urun ve, fiyat yaklasik 1000 Dolar civarinda. Bunu alabiliyoruz anliyorum. Dogru mu?

Yanlış konuya cevap verdiniz sanırım, birde pil grubu ürünler temin edemiyoruz maalesef.
Her hafta düzenli olarak Çin,Amerika ofislerimizden ve mouser-digikey yüklemelerimiz vardır

Yanlış konuya cevap verdiniz sanırım, birde pil grubu ürünler temin edemiyoruz maalesef.
Her hafta düzenli olarak Çin,Amerika ofislerimizden ve mouser-digikey yüklemelerimiz vardır
Yok pil talebim yoktu ama bu cevabiniz da iyi oldu, en azindan pil alamadigimizi, ya da yasakli seyler alamadigimizi ogrenmis olduk. Saolun.

Peki, urunun fiyatini belirleme politikaniz belli mi? Yoksa her urun icin bunu kaca alirim seklinde mi yakalsacagiz sizlere?

Daha ne t soyle sorabilirim. Mouser veya digikey de gormus oldugum, bir urun ve orada belirtilen bir fiyat var. Bu fiyat la gelmeyecegini biliyorum, bana maliyetini nasil hesap edebilirim?

Yok pil talebim yoktu ama bu cevabiniz da iyi oldu, en azindan pil alamadigimizi, ya da yasakli seyler alamadigimizi ogrenmis olduk. Saolun.

Peki, urunun fiyatini belirleme politikaniz belli mi? Yoksa her urun icin bunu kaca alirim seklinde mi yakalsacagiz sizlere?

Daha ne t soyle sorabilirim. Mouser veya digikey de gormus oldugum, bir urun ve orada belirtilen bir fiyat var. Bu fiyat la gelmeyecegini biliyorum, bana maliyetini nasil hesap edebilirim?
Merhaba hocam, her ürünün vergisi maalesef farklı oluyor. İsterseniz özelden mesaj atın numaramı ileteyim sizlere bir kaç çalışma yapalım

Çalışma prensipleriniz, iş akışı ve süreç hakkkında biraz daha detaylı bilgi verebilirmisiniz.
Minimum sipariş miktarı veya adet gibi.
Siparişleri nasıl kabul ediyorsunuz. Sadece ürün kodu yeterlimi?

--
Evet bir önceki mesajımı yanlışlıkla bu konuya yazmıştım. Farkedince sildim. Sayfayı yenilerseniz sorun ortadan kalmış olur. :)

Çalışma prensipleriniz, iş akışı ve süreç hakkkında biraz daha detaylı bilgi verebilirmisiniz.

--
Evet bir önceki mesajımı yanlışlıkla bu konuya yazmıştım. Farkedince sildim. Sayfayı yenilerseniz sorun ortadan kalmış olur. :)
Bende saniyorum, baska bir sey .. yaslilik ve unutkanlik bas gostermeden su , tuz ve iyot kullanimina dikkat edin derim.

--
Miktar bizim için asla önemli değil, bir adet direnç dahi olsa yüklememize ekliyoruz.
JLC PCB den kendiniz standart 10 adet bir pcb ye şuan 40[imath]yakın ödüyorsunuz, biz size kapı teslim 20-25[/imath] lara verebiliyoruz

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
6,522
Üyeler
2,681
Son üye
Oğuzhan06

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back