Web sitelerinde alış veriş yapmak

Cemil47

Üye
Sevgili arkadaşlar bu gün sosyal medyada tanıtımı yaptığı bir tane profil kesme makinası vardı 3000 w 40 derece açı özelligi olan makina aldım fakat çok çok teredütlüyüm sağlam firmamı deyilmi diye 3500 fiyatı kapıda üdeme var diye tmm günder dedim sonra aradı anlaşmalı kargo bağlı bulunduğum ile gelmiyormuş dedi en iyisi Ibana at sende rahat et bende edeyim dedi valla bir mevi kendimi riske atım diye bilirim inşallah nasretin hoca dediği gibi ya tutarsa hesaba yatırdım inşallah gelir.

Ekler

• Screenshot_2024-08-20-15-06-55-191_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2024-08-20-15-06-55-191_com.facebook.katana.jpg
    581.8 KB · Görüntüleme: 27
Sonucu yazmayi unutmazsin umarim Cemil abi

Huzursuzluk tohumu ekmek gibi olmasın ama facebooktan biri bana bir şey satmaya çalışırsa 35 adım kaçarım.

Sağlam bilinen markarlar 8 bin ve üstüne satıldığına göre, bunda bazı kısa yollar yapılmıştır. Mesela taban tablası ve mengene siperi çok ince saçtandır. Motor muhtemelen 3000 W değildir, ömrü kısadır, çok gürültülü çalışır, toza karşı iyi izole edilmemiştir. Genel olarak bütün komponentler ince olduğu için titreşimi fazladır. Motor gücü düşük olduğu için et kalınlığı fazla olan profilde sıkışabilir. Sürekli uzun süre çalışmaz, çabuk ısınır, dinlendirilmesi gerekebilir.

Ama en azından kesici bıçağı kaliteli marka al, bütün bunların üstüne bir de iş güvenliği riski alma ...

Sevgili arkadaşlar bu gün sosyal medyada tanıtımı yaptığı bir tane profil kesme makinası vardı 3000 w 40 derece açı özelligi olan makina aldım fakat çok çok teredütlüyüm sağlam firmamı deyilmi diye 3500 fiyatı kapıda üdeme var diye tmm günder dedim sonra aradı anlaşmalı kargo bağlı bulunduğum ile gelmiyormuş dedi en iyisi Ibana at sende rahat et bende edeyim dedi valla bir mevi kendimi riske atım diye bilirim inşallah nasretin hoca dediği gibi ya tutarsa hesa
Sağlam bilinen markarlar 8 bin ve üstüne satıldığına göre, bunda bazı kısa yollar yapılmıştır. Mesela taban tablası ve mengene siperi çok ince saçtandır. Motor muhtemelen 3000 W değildir, ömrü kısadır, çok gürültülü çalışır, toza karşı iyi izole edilmemiştir. Genel olarak bütün komponentler ince olduğu için titreşimi fazladır. Motor gücü düşük olduğu için et kalınlığı fazla olan profilde sıkışabilir. Sürekli uzun süre çalışmaz, çabuk ısınır, dinlendirilmesi gerekebilir.

Ama en azından kesici bıçağı kaliteli marka al, bütün bunların üstüne bir de iş güvenliği riski alma ...
Aldığımda kesiciyi kaliteliysiyle değiştiririm

Üstad sizi anlıyorum çakma malzeme olduğunu biliyorum orjinal 12000 aşağsında yoktur bu aldığım kesici makina sörekli çalıştırmıyacağım bazan evle ilgili işler için kulanma niyetiyle satın aldım yoksa dediğin gibi büyük şeyler için değil

Şuanda yeni trend e ticaret siteleri ürün satın almadan önce iletişim kısmından web sitesinin mutlaka kime ait olduğuna bakın, eğer firma limited şirketi ve belirli bir adresi varsa. Bence sorun yaşamazsınız. Çünkü dünya buna döndüğü için her şirket eticaret alt yapısına yatırım yapıyor. trendyol hepsi burada gibi firmalar komisyon çok aldığı içinde rekabette sorun olabilir. Alt kısımda ki firmadan bir kaç kez ürün aldım ve sorun yaşamadım. Bilginiz olsun.

@edakartal değişik konularda sürekli olarak web sitesinin reklamını yapıp duruyorsun. Artık bu yaptığın spam olmaya başladı. Bu yazdığın son mesajda da memnun müşteri gibi davranarak reklamın inandırıcılığını arttırmaya çalışıyorsun. Bu site ile ilgili yeni hiçbir mesajı onaylamayacağım, bilgine.

Merhaba , Öncelikle Kadir Has Üniveristesi Mekatronik Mühendisiyim. Burasınında mekatronik topluluğu olduğunu düşünerek üye oldum. Başlıkları incelediğimde kendime faydalı olacak veya birine faydalı olacak bir mesaj gönderdim. Firmayla hiç bir alakam yok isterseniz mesajıda silebilirsiniz. Hiç önemli değil.

@edakartal site ile ilgili bir sıkıntı yok, fiyatlar da güzel, iyi ki paylaştın. Tamam yetkili değil mişsin, ama olsan da önemli değil, paylaş. Hatta malzeme tedarik kaynaklarının listelendiği konuya da eklerim bunu, biraz düzenlemem lazım o konuyu.

Ama aynı siteyi sürekli olarak, farklı mesajlarda link verip durursan, bu spam'e girer, hoş değil.

ya bu beyin goc u inanilmaz kotuymus gercektende. Burada konusu acilmisken soylemek istiyorum, yoksa kisinin kendisini tanimam etmem.

4 mesaj yazilmis ilk 3 unde ayni sitenin link i var, uyaridan sonra, 4 cu mesaj da yukarida zaten. Aklimizla alay mi ediyorsunuz? demeden duramayacam. Herkes ten ozur dilerim.

Öncelikle kayıtlı site sorgusu yapmadan önce sadece firma ünvanını yazmanızı öneririm bu şekilde sonuç alamazsınız. (ENDUSTRİYELMARKET) Gibi
İkincisi ise ; Çift ekran kullanıyorum, denk gelmiş ki yazmışım.
Simdi bulabiliyor, hatta site isminden buluyor, acaba neden ?
ETBIS e kayit tarihi 26.08.2024 , yani dun. :gulus2: Hayirli olsun.
Screenshot 2024-08-27 at 11-37-34 www.endustriyelmarket.com - Site Bilgileri.png

Forum istatistikleri

Konular
6,533
Üyeler
2,684
Son üye
kofteci

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back