300 350 bine tavsiye ettiğiniz araçlar

flowchartx

Aktif Üye
Herkese selamlar,

300-350 bin bandında bir araç arıyorum. 2003 2004 Pegout 307 bakıyordum bir arkadaşım uzak dur dedi. Opel corsa bakıyodum içi çok küçük olduğu için vazgeçtim. Sizin tavsiye ettiğiniz araçlar nelerdir ?

oyaştaki psa grubu araçtan uzak dur yağ almaktan yorulursun yakmaktan yorulmaz .

efsane kasa corolla.
1.6 honda ies.
nisan maxima bak

Bence gideri var. Gerçi ben c4 vtr'ı da beğeniyorum. Göreceli tabi.
benim şeklim olsun sanayi ile urağşmakten zevk alıyorum derseniz bmw e34 95-98 arası yaylardan 1 diş kestirip angel far yaparsanız 2022 bmw'den çok dikkat çeker.
ama bu dikkati genelde sanayiye arabasını getirenler, sanayi sitelerindeki kameralar gösterir :katil2:

Benim 2002 Honda Civic 1.6 VTEC O bantta. Ama ne doktorlar mühendisler istedi vermedim :D

Benim araba hala 160 bin kilometrede. Komple boya ve iç döşeme yaptıracağım, hele iyi bir usta bulayım.

2008 Caddy 3 aracımı 2022 Ağustos'ta ₺225K satmıştım. Bulabilirseniz Caddy tavsiye ederim.

Türkiye'de 10000$ satılan araç yurtdışında 1500-2000$ ki bu sadece batıda değil fakir ülkelerde de böyle. Bu millet niye böyle azdı acaba , sırf ölçüde tartıda hile yaptığı için helak edilen kavimlerden de mi ders almıyor bu millet herkes birbirini ezme peşinde.

Türkiye'de 10000$ satılan araç yurtdışında 1500-2000$ ki bu sadece batıda değil fakir ülkelerde de böyle. Bu millet niye böyle azdı acaba , sırf ölçüde tartıda hile yaptığı için helak edilen kavimlerden de mi ders almıyor bu millet herkes birbirini ezme peşinde.
marka adına göre fiyat yazılıyor ülkede.
eğer araç prim yapıyorsa istediği kadar fiyat yazılır sorun yok.

örnek mercedesin eski S serisi.

Suçlu olarak halkı mı görüyorsunuz.Yöneticilerde hiç suç yokmu.Enflasyon %80 iken bazılarına %30 dan bol kredi verirseniz,döviz gitmesin diye
sıfır araba girişini zorlaştırırsanız elinde para olan sürekli değer kaybeden milli parayı elinde tutmaz ne bulursa alır.
Sonuçta ikinci el araba fiyatları yeni araba fiyatlarını geçer.Akıldışı ekonomi politikalarının sonucu budur.

Aslında ben de 350 civarı bir araba arayışındayım.
Benzinli fusion, focus, bora, toledo, laguna 2 gibi. Bunlar için diyorsun @Ahmet?

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,885
Üyeler
2,493
Son üye
cym247

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back