CARBON(C++ varisi)

Ahmet

S38>S85

Böyle bir yazı buldum c++'ın avantajlarını süzüp kullanım zorluğundan arındırdıklarını söylüyolar.
Daha modern ve c++ ile birlikte çalışabileceğini'de söylüyor.

Bu öğrenmeye değer bir şey olmuş mu?
Bu anladığım kadarıyla java-kotlin gibi bir şey olmuş temelde java var ama kotlin diye "ayrı" birşey yazıyormuşuz gibi lanse ediliyor.

PHP'nin temelinden ayrılıp Laravel yada MVC gibi hazır kodları kullanmak gibi birşey.
Yada C temelinden ayrılıp Arduino IDE'si kullanmak gibi bir şey.
Kullanım kolaylığı bakımından yeni yetmeler hep bu derlenmiş seçeneklere yönelse de aslolan temel dir.
Herhangibir programlama dilini en temelinden öğrenmek her zaman çok daha iyidir.

PHP'nin temelinden ayrılıp Laravel yada MVC gibi hazır kodları kullanmak gibi birşey.
Yada C temelinden ayrılıp Arduino IDE'si kullanmak gibi bir şey.
Kullanım kolaylığı bakımından yeni yetmeler hep bu derlenmiş seçeneklere yönelse de aslolan temel dir.
Herhangibir programlama dilini en temelinden öğrenmek her zaman çok daha iyidir.
birazcık ++ biliyor olmak bence bununla devam etmeyi denemek için bir sebep.

veya devam etmesek bile c++ bilenlerin hiç zorlanmadan geçebileceği belirtiliyor ileride kendimizi süslemek için;
c++,
carbon,
.
.
.

diye devam ederiz soran olursa:katil2:

Program yazarken tek basiniza calisyorsaniz yeni bir dil ise yarayabilir ama ortak projelerde genel gecer diller is yapar. Cok fazla dagilmakta verim dusuruyor. Bunun yerine belirli uzmanliklar secmek daha iyi. Bir de gelistiren Google, bu yuzden kimse guvenmez. Google Mezarligi'na bakmak yeter.

Forum istatistikleri

Konular
5,810
Üyeler
2,469
Son üye
stratus

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back