Cep telefonu kılıf ve ekran koruyucu

taydin

Timur Aydın
Staff member
Geçen AVM ye gittik, hazır orada iken benim Huawei P20 Pro ya kılıf ve ekran koruyucu alayım dedim. Epey dükkan dolaştıktan sonra kılıfı buldum, ama adamda ekran koruyucu yok. Başka bir dükkanda da ekran koruyucu var kılıf yok. Hadi dedim ekran koruyucuyu yaptırayım, diğer yerden de kılıfı alayım. Oradaki kız, kaplamayı yapacak makinayı çalıştırmayı beceremedi, koruyucu işi de yattı. Neyse, eve geldik. AVM'de kılıf 300 TL, koruyucu kaplama 400 TL idi. İnternetten alayım dedim ve 100 TL ye kılıfı, 150 TL ye de ekran koruyucusunu ısmarladım :) Üstelik ekran koruyucu da kalın plastikten, çok dayanıklı birşey ... Demekki her işte bir hayır varmış.

İnterneten gelen kılıfı beğendiyseniz sorun yok. Eski telefon için bir silikon kılıf istemiştim. Sarımtırak olarak geldi. Rafta sararmış

abi alyanla birleştirilen kılıflar varı onlardan alsaydın sağlam oluyorlar

bende fazla var a23 için ama hepsi barbie'li :D

Telefoncular en güvenmediğim esnaf tipi.

Bu kılıflardan tavsiye ederim. Ben P20 lite için almıştım. Ben aldığım da Amazon kendisi satıyordu bu kadar pahalı değildi. İkincisini aldım duruyor yedekte.

Orjinal Huawei kılıf. Yazılımla etkileşimli. Kapağı kaldırınca ekran kendisi otomatik açılıyor.

Aldık artık. Eskitince orijinalini alırım :)

Bir kılıf bir de ekran koruyucu ısmarlamıştım. Artık bonus mu verdiler bilmiyorum, iki tane ekran koruyucu geldi :D Ama şimdi hangisni takmalı?

1708639543782.jpeg

1708639566820.jpeg

senin hepa filtreli hava temizleyici projen vardı abi o çalışıyor mu?

Geçen AVM ye gittik, hazır orada iken benim Huawei P20 Pro ya kılıf ve ekran koruyucu alayım dedim. Epey dükkan dolaştıktan sonra kılıfı buldum, ama adamda ekran koruyucu yok. Başka bir dükkanda da ekran koruyucu var kılıf yok. Hadi dedim ekran koruyucuyu yaptırayım, diğer yerden de kılıfı alayım. Oradaki kız, kaplamayı yapacak makinayı çalıştırmayı beceremedi, koruyucu işi de yattı. Neyse, eve geldik. AVM'de kılıf 300 TL, koruyucu kaplama 400 TL idi. İnternetten alayım dedim ve 100 TL ye kılıfı, 150 TL ye de ekran koruyucusunu ısmarladım :) Üstelik ekran koruyucu da kalın plastikten, çok dayanıklı birşey ... Demekki her işte bir hayır varmış.
O tip kiliflar dusmeye karsi pek ise yaramayior ne yazik ki. Biraz kaba ama armor case olanlar en iyileri. Arkada yuksuk olanlari da var. Hem aractaki magnetlere yapisabiliyor, hem de elde tasirken dusmesi nerede ise imkansiz oluyor.

O tip kiliflar dusmeye karsi pek ise yaramayior ne yazik ki. Biraz kaba ama armor case olanlar en iyileri. Arkada yuksuk olanlari da var. Hem aractaki magnetlere yapisabiliyor, hem de elde tasirken dusmesi nerede ise imkansiz oluyor.

bu benım telefondada var bir kez bile kulllanmadım :katil1:

Bir kılıf bir de ekran koruyucu ısmarlamıştım. Artık bonus mu verdiler bilmiyorum, iki tane ekran koruyucu geldi :D Ama şimdi hangisni takmalı?

30823 eklentisine bak

30824 eklentisine bak
Abi soldaki hayalet ekran

delefonum hala gırık :D

gırıklar : galaxJ7, A23
pil sağlığı gidikler : iphone7, ipad mini 5

çöplüğe döndü çekmece :D
E a23 icin tamirci bulduk iste, fiyati da iyiydi, yaptirmadin. iphone unda pilini degistir, bu sene sattin sattin, seneye satamazsin zaten. ipad mini 5 te hala 4-5K ediyor. yaptir sat. para paradir. :D Yaptirmiyorsan hibe et birine. :saril: :saril: :gulus1::gulus1:

Soldaki (gri olan) ekran koruyucu yandan bakılınca ekranı göstermeyenden galiba.

Edit: Privacy yazıyormuş zaten üstünde.

• Beğen
Reactions: nt
Şeffaf olanı taktım. Kararık olan da yedekte dursun.

Forum istatistikleri

Konular
5,855
Üyeler
2,482
Son üye
ilker29

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back