cevap bulundu tesekkürler

Status
Yeni mesajlara kapalıdır.
K

kayafatih

Misafir
cevap bulundu tesekkürler

Last edited by a moderator:
Bu sorudan hiçbir şey anlamadım. Sen hocanın verdiği ödevin aslını koy, oradan birşeyler anlamaya çalışalım.

Acaba testten kastı elektronik yük devresi yapıp tasarladığın güç kartını mı test etmek. Yada hali hazırda bir güç kartı için deney seti gibi bir şey hazırlayıp farklı durumlarda(frekans, pwm, bobin sargıları, filtre blokları vs. Değerleri değiştirip) nasıl davrandığını mı test etmek.

Guc kaynaginin cikis voltaji istenen aralikta ise hata yok, aralik disinda ise hata var gibi bir sey yapmak istiyor.

Cep telefonu ile ödevin görüntüsünü paylaşıp yardım isteyenleri arar olduk. En azından onlar yapılması gerekeni biliyordu, sadece nasıl yapılacağını bilmiyordu.

Sabrımızı sınıyorlar.

Status
Yeni mesajlara kapalıdır.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,880
Üyeler
2,491
Son üye
djkop

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back