SATILIK Creative inspire 4.1 4400 Kumanda

Bir kaç nedenden dolayı Creative Inspire 4400 kumandayı yeniden tasarladım.
Artık satışlarımı bu tasarım ile yapacağım.
Bu tasarıma geçmemdeki sebepler:
1- Eski tasarımda Pot başını her seferinde dremel ile kesmek zorunda kalıyordum. Bu hem iş yükü hemde kesim sırasında potun ısınmasından kaynaklı bir kaç Ohm değer kaybına neden oluyordu. Pot başlığını yükselterek bu sorundan kurtuldum.
2- Eski tasarımın 3D yazıcı da düzgün çıkması için boşluk kısmını alta vermek zorundaydım. Bu da baskıdan çok daha fazla destek basmama ve gereksiz filament kaybına neden oluyordu. Şimdiki sistemde yok denecek kadar az destek kullanıyorum.
Görüntü olarakta benim çok hoşuma gitti. Siz ne dersiniz? Beğendiniz mi?

29290 eklentisine bak
Çok güzel olmuş kablo deliğini görünce acaba kumanda kısmını da mı stereo soketli yapsan diye düşündüm şimdi

Çok güzel olmuş kablo deliğini görünce acaba kumanda kısmını da mı stereo soketli yapsan diye düşündüm şimdi
O delik lede ait. Kablo deliği arkada kaldı.
Orayı stereo soketli yapamayız çünkü kablo 6 pinli. Ancak yine 6 pinli soket yapmam gerekir ki buda ekstradan hem dişi hem erkek jack demek. Masraf çıkarma başıma. Zaten kargo yine zam yapacak diye üç buçuk atıyorum. :katil2:

O delik lede ait. Kablo deliği arkada kaldı.
Orayı stereo soketli yapamayız çünkü kablo 6 pinli. Ancak yine 6 pinli soket yapmam gerekir ki buda ekstradan hem dişi hem erkek jack demek. Masraf çıkarma başıma. Zaten kargo yine zam yapacak diye üç buçuk atıyorum. :katil2:
Sen de zam yapacaksın abi ticaret bu :D

Yeni tasarımın ilk satışını yaptım. Biraz önce kargoya verdim.
Kargoya yine zam gelmiş. hemde 25TL birden. :kizgin2:
1.Mesajı güncelledim.

kumanda_2.jpg

1 adet kumanda da ben istiyorum. Ses kalitesinde veya ses şiddetinde herhangi bir sorun olur mu? Ürünün fiyatını öğrenebilir miyim? Bende orijinal kumandası mevcut ama ses kendiliğinden yükselip alçalıyor. Orijinal kumandasını tamir edebilir misiniz?

1 adet kumanda da ben istiyorum. Ses kalitesinde veya ses şiddetinde herhangi bir sorun olur mu? Ürünün fiyatını öğrenebilir miyim? Bende orijinal kumandası mevcut ama ses kendiliğinden yükselip alçalıyor. Orijinal kumandasını tamir edebilir misiniz?
Ses kalitesinde veya ses şiddetinde herhangi bir sorun olur mu?
Cihazınız sağlamsa kumanda açısından herhangi bir sorun olmaz.
Ürünün fiyatını öğrenebilir miyim?
Ürün fiyatı 275TL. 1.Mesajda detayı var. Fiyatı kabul ederseniz bana özel mesaj atabilirsiniz.
Bende orijinal kumandası mevcut ama ses kendiliğinden yükselip alçalıyor.
Orjinal kumandasını açıp kontak sprey ile temizlemeyi deneyin.

Orijinal kumandasını tamir edebilir misiniz?
Eğer potansı arızalandıysa piyasada bulunmuyor. O yüzden değiştiremiyorum. Onun dışında devre üzerinde sadece dirençler var. Eli havya tutan herhangi biri değiştirebilir. Bana gelmesi, gitmesi çok masraflı olur.

Merhaba bugün itibari ile 2. El olarak creative 4400 4+1 ses sistemi aldım 1000 tl ye sabah eve getirdim bilgisayara taktım çok güzel yüksek ses veriyordu açamıyordum bile daha sonra akşam geldiğimde denedim ses azalmış kumandadan açmama rağmen çok az geliyor biraz araştırma sonucu buralara geldim daha yeni aldım 1000 lira verip bu sistemi nasıl bir çözüm bulabilirim ses veriyor ama az kumandaya kontak temizleyici sıkın vesaire deniyor o ne elimde yok wd 40 mı bahsi geçen şey illaki kumanda almam gerekir mi aydınlatırsanız çok sevinirim

Merhaba bugün itibari ile 2. El olarak creative 4400 4+1 ses sistemi aldım 1000 tl ye sabah eve getirdim bilgisayara taktım çok güzel yüksek ses veriyordu açamıyordum bile daha sonra akşam geldiğimde denedim ses azalmış kumandadan açmama rağmen çok az geliyor biraz araştırma sonucu buralara geldim daha yeni aldım 1000 lira verip bu sistemi nasıl bir çözüm bulabilirim ses veriyor ama az kumandaya kontak temizleyici sıkın vesaire deniyor o ne elimde yok wd 40 mı bahsi geçen şey illaki kumanda almam gerekir mi aydınlatırsanız çok sevinirim
WD40 değil. Yağsız kontak spray sıkabilirsin. Nette var. Elektronikçilerde de vardır. Onunla potansı iyice yıka.

Bahsettiğin olayı kumandadan yapacağını sanmıyorum. Kumandadan olsa düğmeyi çevirdiğinde ses kararsız bir şekilde yükselip açlalırdı. Yinede temizlemeyi denemekte fayda var.

WD40 değil. Yağsız kontak spray sıkabilirsin. Nette var. Elektronikçilerde de vardır. Onunla potansı iyice yıka.

Bahsettiğin olayı kumandadan yapacağını sanmıyorum. Kumandadan olsa düğmeyi çevirdiğinde ses kararsız bir şekilde yükselip açlalırdı. Yinede temizlemeyi denemekte fayda var.
Bende ki kumanda sesi yarıya kadar açılmadığında pata pata pata gibi bir ses yapıyor. Bunun sebebi kumandadan mı, yoksa pc çıkışından aldığım tek çıkışı ikili sisteme çevirmek için kullandığım kablo ve aparatlarda mı problem vardır. Sesi kısık yapamıyorum, kumandadan %40 en az açık olması gerekiyor.

Beni yönlendirebileceğin bir durum varsa desteğini alabilir miyim

Bende ki kumanda sesi yarıya kadar açılmadığında pata pata pata gibi bir ses yapıyor. Bunun sebebi kumandadan mı, yoksa pc çıkışından aldığım tek çıkışı ikili sisteme çevirmek için kullandığım kablo ve aparatlarda mı problem vardır. Sesi kısık yapamıyorum, kumandadan %40 en az açık olması gerekiyor.

Beni yönlendirebileceğin bir durum varsa desteğini alabilir miyim
O sesi arada bir benim cihazda yapyıor. Kumandadan olduğunu sanmıyorum. Belki sonradan yaptığın kablodan olabilir. Yada cihazın kendisinde var bir sorun.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,809
Üyeler
2,468
Son üye
kate22

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Back