Fnirsi DC-6006L (Main Board): V2.0 Firmware

Sercan

--
1704287395085.png

Fnirsi DC-6006L revizyon kartı 2.0 Düşürücü DC-DC dönüştürücü için firmware. Forumdan bir arkadaşımızın isteği üzerine, üyesi olduğum başka bir kaynaktan bu bilgisayar kontrollü laboratuvar güç kaynağının firmware'ini indirdim.

CRC: 96EDDE94

Bu firmware başka bir yerden alındığı için daha fazla detay bilmiyorum. Yüklerken yaşanabilecek hiçbir sorunla ilgili fikrim yok. Kullanırsanız sorumluluk size aittir. Ayrıca sitesinde verilen uyarıya göre WinRar sürümünün en az 5 olması gerekiyormuş.

Deneyen olursa deneyimlerini burada paylaşabilir.

Ekler

• s_29-06-22-11_DC6006L-V2.zip
    30.2 KB · Görüntüleme: 39
Teşekkürler. Dosyayı indirdim .Bin dosyası çıktı zip içinden 68kb boyutunda. Sıra mcu tedarik etmede.

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back