Havada takla atmak

mikron24

Aktif Üye
Şu videodaki gibi havada takla atmak istiyorum.

Acaba erken yaşta mı başlamak gerekir? Kaç yaşında başlamak gerek?

Ay sonuna doğru ben:D

20 yaşından sonra öğrenenler biliyorum. Öğrenebilmekten ziyade Fiziksel kondüsyona bağlı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
İstemekle çalışmakla olabilse keşke.

Sabah alaca karanlıkta millet bahçesi gibi mekanlarda gizlice çalışabilirim.

Son düzenleme:
videoyu bekleriz denerseniz :)

Çalışınca olur..
ama öyle tek başına bahçelerde falan olmaz...çünkü sakatlanma ihtimali var..boyun bile kırılabilir..
adım adım gidilecek..amaç takla atmak olmamalı..bırak takla atmayı çok basit hareketler bile sakatlanmaya yol açar..
taklayı geçtim, geriye doğru kontrollu bir şekilde düşemez sıradan insanlar..
jimnastik hocasına sormak lazım..örneğin otuzlu kırklı yaşlardaki bir kişinin vücudunu esnetebilirmiyiz diye..
önce bir jimnastik kulübüne üye olup spora başlanacak..tabii ben takla atmak istiyorum dememek lazım..kabul etmeyebilirler..:)

Ondan kolay ne var. :katil2:

Valla zor iş. Gençken biraz spor yapmıştım. Bu tarz işlerde en fazla ellerimi koymadan düz takla atabilmiştim. Şimdi bırak taklayı kaldırımdan atlayamayız heralde... :D

Forum istatistikleri

Konular
5,922
Üyeler
2,504
Son üye
yaxe22

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back