ARIYORUM ipex sma dönüştürücü

Endorfin35+

Kayıtsız Üye
Resimde görünen üründen arıyorum. Bilen, duyan, karşılaşan varsa haber ederse sevinirim.

ffaedb016d909995c3a0ca4ce558ad13_medium.jpg

Karaköy menevşe handa var ama orada da saçma sapan fiyat çekiyorlar.
pigtail to sma, bu isimle de aratabilirsiniz.

Karaköy menevşe handa var ama orada da saçma sapan fiyat çekiyorlar.
pigtail to sma, bu isimle de aratabilirsiniz.
Teşekkürler ama bu aradığım ürün değil. Sma ucunu resimdeki gibi pcb ye lehimlemem lazım.

Teşekkürler ama bu aradığım ürün değil. Sma ucunu resimdeki gibi pcb ye lehimlemem lazım.
O da aklıma geldi ama çinliler yine yanlış resim koydu diye önemsemedim.
Açıkçası o standartta bir model var mı bilmiyorum, ben görmedim.
Ya PCB montaj ya da kutu montaj oluyor ki bu tarz çeviriciler genelde de kutuya montaj şekilde oluyor.
Ben TR'de hiç görmedim yardımcı olamayacağım.

Ikisini birlestirseniz olmaz mi? Ya da yuvarlak SMA'li olani alip ustune iki tane 1.5 - 2 mm tek damar mm bakır tel gecirip saseye lehimlersiniz, telleri yine SMA konnektore lehimleyip cakma sase tipi konnektor yaparsiniz.

Son düzenleme:
Hazir olani da var sanirim, biraz daha pahali.

Forum istatistikleri

Konular
5,898
Üyeler
2,498
Son üye
TaKo

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back