kendi açtığım başlığı neden silemiyorum ?

Şuraya baktınız mı?

Screenshot_20240221_153005_Chrome.jpg

O forum yazılımı ile ilgili bir kısıtlamadan kaynaklanıyor. Eğer sadece senin mesajın veya mesajların varsa bir konuda, konuyu komple silmene müsade etmesi lazım ama etmiyor. Eğer konuya başkaları cevap yazdıysa zaten silinememesi gerekiyor. Bir sürü kişinin cevap yazdığı bir konunun herhangi bir nedenle silinmesi mesaj yazan kişilere büyük saygısızlık olur.

baktım ama standart kullanıcıda aşağıdaki seçenekler çıkıyor sadece:

1708518773781.png

O forum yazılımı ile ilgili bir kısıtlamadan kaynaklanıyor. Eğer sadece senin mesajın veya mesajların varsa bir konuda, konuyu komple silmene müsade etmesi lazım ama etmiyor. Eğer konuya başkaları cevap yazdıysa zaten silinememesi gerekiyor. Bir sürü kişinin cevap yazdığı bir konunun herhangi bir nedenle silinmesi mesaj yazan kişilere büyük saygısızlık olur.
bu mantığı anlıyorum. bir yere kadar da hak veriyorum. ancak bazen işlevini yitirmiş başlıklar oluyor bunların kalmasının kimseye faydası yok. ya da bazen sorduğum bir sorunun yanıtını alamıyorum konu başka yere gidiyor vs.

Öyle bir başlık varsa o anda hangi moderatör online ise ona sildirebilirsin. Ama o konuda çok özenli olmamız lazım, herkesin fikrini kısıtlama olmadan ifade etmesi bizim en önemli ilkemiz. Gerçekten o mesajdan artık hayır gelmeyeceğine herkesin ikna olduğundan emin olmamız lazım. Yoksa birisi "şöyle bir eleştiride bulundum, komple konuyu sildiler" demesini istemem. Eğer bir forumda böyle şeyler oluyorsa, bir süre sonra artık kimse kalmıyor orada.

Örneğin, konuyu açtınız, fakat kimse cevap vermedi. ilgilenen de olmadı. açtığınıza pişman oldunuz. veya saçma olduğuna kanaat getirdiniz ya da artık ihtiyaç kalmadı.

Konuyu silmek mümkün değil ama içeriği ve başlığı değiştirebilirsiniz. - şeklinde olur. Ben yaptım.

Yönetim ara sıra bakar "bu ne anlamsız konudur" diyerek topluca silebilir.

Belki de bir eklenti vardır, sadece kendi mesajlarının olduğu konuyu silmeyi sağlayan. xenforo.com forumuna bakacağım.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,880
Üyeler
2,491
Son üye
djkop

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back