Kendime hobi atölyesi kurmak istiyorum.

Bu kit de havyayı yapmak için havya lazım yalnız monteli kutulu halı de satılıyor tabi ama biraz daha pahalı

Bu kit de havyayı yapmak için havya lazım yalnız monteli kutulu halı de satılıyor tabi ama biraz daha pahalı

Bununla ilgili bir konu açmıştın. O zamandan bugüne değerlendirmen nasıl? İşini iyi görüyor mu?

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 1.093,72TL 30%OFF | STM32-OLED T12-955 1.3 inç dijital ekran lehimleme İstasyonu V2.1S denetleyici 5pin 907 kolu havya İpuçları hiçbir fiş
Bu fiyata şunu almak daha mantıklı olmaz mı?

Yada sadece havyayı alıp orjinal T12 ucu veya miniware ucu buradan almak.

Yukaridaki havyalarin benzeri. Kargo dahil 750 TL'ye buldum. Iki tane uc ve stand ile geliyor. Adaptor yok.

Bir de 60W QC3 adaptor, 3 adet uc, tasima cantasi ve stand ile 1.100 TL'ye satilani var. Yaninda verilen ekstralar fiyata karsilik zaten. Canta ile birlikte oldukca derli toplu olmus. Bu da degerlendirilebilir.

Forum istatistikleri

Konular
5,844
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back