Klemens köprüsü uçuk fiyat

taydin

Timur Aydın
Staff member
Daha önce kartalotomasyondan ray klemens almıştım benim V20 panosu için. Ama klemensleri birbirine bağlamak için köprüyü unutmuştum. Bugün gittim, hadi elimde bulunsun diye 10 tane aldım. 1100 TL deyince şaşırdım. Birkaç tane aldım artık, lazım olunca fazlasını alırım :) Bunların ve ray klemensların daha ucuzlarını araştırayım, vardır mutlaka

1722865165023.png

1722867663792.png

senin urunu Hooseeks te arayinca boyle diyo :gulus2: Emsalsiz abim benim :katil1:

Senin hooseks bozuk :) Aliexpress'de zebil gibi wago var ...

aliexpress'teki WAGO orijinal midir yoksa çakması mı?

Hangisi sahte hangisi degil artik midem bulaniyo :dehset1:, siemens i bile taklit etmisler, bakmakla anlasilmiyo , orjinal olmayani daha iyi olmasin yeter:gulus2:

Biraz önce aradılar fiyat yanlış verilmiş diye. Daha ödemesini yapmadım yarın uğrayacağım başka şeyler de lazım.

Ama 54 TL de çok değil mi? Alt tarafı plastik enjeksiyon yapılmış tel ...

fiyat iyibence :ok1: tel deyip gecmeyelim lutfen:gulus2:

"Tel değil, WAGO" mu diyorsun :katil2:

Multimetre değil, Füllük !!!

Fulluk kirmizi cizgimiz abi , o kadar yatirim yapmisiz ona. :gulus2:

Bundan birkaç yıl önce Klemsan'ın ray klemenslerinden almıştım. Vidalı köprü vardı.

1722868817063.png

ben fiyat algımı kaybettim hiç bilmiyorum. onka ve klemsan ürünleri de kalitelidir. mümkünse online değilde bayi ya da elektromarketlerden fiyat sorun.

Klemsan köprüyü kesmek zor oluyor. İki vida arasından tam ortadan kesemiyorsun. Mecbur bir taraftakini fire veriyorsun.

İyi görünüyor. Gebze'de bayi bulup fiyatlara bakayım. WAGO dan kesinlikle daha uygun fiyattadır.

Bugün gittim tekrar. Ben yanlış ürüne bakmışım. Fiyat doğru imiş :kizgin1: Hatta bugün 109 değil 119 TL ye çıkmış fiyat. "Hadi hayırlı işler!" deyip hemen kaçtim :katil2:

Forum istatistikleri

Konular
6,524
Üyeler
2,681
Son üye
Oğuzhan06

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back