Mustool G600 mikroskop firmware update

Ekran Görüntüsü (236).png
Ekran Görüntüsü (238).png
Ekran Görüntüsü (240).png

Soru örnekleri ,bunlar beni aşıyor şansımı yarın değil 2 yıl sonra felan denerim ancak :D

1. Herşey
2. 2.5 V
3. 100 - 100

Ama sonra bunların neden böyle olduğunu da öğrenmen lazım ona göre :)

Benim orada aktif hesabım var. Buraya dosyayı bırakayım da yarına kadar bekleme ama sen gene de soruları cevaplayıp üyeliğini tamam gene lazım olur. Ben senelerdir üyeyim, güzel site.

Ekler

• s_26-05-21-22_Mustool_G600_Digital_1-600x.zip
    336.4 KB · Görüntüleme: 324
Benim orada aktif hesabım var. Buraya dosyayı bırakayım da yarına kadar bekleme ama sen gene de soruları cevaplayıp üyeliğini tamam gene lazım olur. Ben senelerdir üyeyim, güzel site.
Çok teşekkür ederim. Cihazın anakartındaki firmware pinleri belli ama bunu hangi programlayıcı ile programlamak gerek?
şöyle bişey mi almam lazım ?

Banggood soruna cevap vermiş. Müiteri hizmetleri verir demişler. Sordun mu oraya ?

firmware.png

Arkadaşın
Çok teşekkür ederim. Cihazın anakartındaki firmware pinleri belli ama bunu hangi programlayıcı ile programlamak gerek?
Burada uazyor ch41 yada
Burad tl86 yada ch41a kullanarak yapılmış işlem
Dikkatli bakın

ln the past I have worked over 7 years at Philips Medical Systems. But at home my equipment is indeed Pioneer, Sony some Philips, Onkyo and a lot of Chinese. With the Chinese RT809H I was able to flash my old fw version 1.0 in the original bios S25FL208 chip with the great working bug removed 1.1 version!

Ooo abimiz çeviri'de kullanıyor neyse biz onun dilinde yazalım.

Hallo daar! Welkom op het forum.

Hier hebben de meesten van ons te maken met elektrisch, elektronica, programmeren en mechanisch basiswerk.

We zien u graag in ons midden en helpen u met uw projecten.

Prettige dag.
Ik hou van de haven van Dordrecht in Nederland, ik kijk meestal naar de schepen die daar komen van Marrine Traffic.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
6,312
Üyeler
2,613
Son üye
Emirhan bedir

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back