Pena tamir seti

TA3UIS

Doğan
Aşağıdaki pena tamir setini almayı düşünüyorum.
Değer mi yoksa başka bir ürün mü bakayım?

910pxflmH4L._AC_SL1500_.jpg

Eger bundan hic yoksa elinin altinda kesinlikle deger, bazilarini 3 yilda bir kullanirsin ama aradiginda ordadirlar, bu iyi bir sey, Bir de derli toplu duruyor. Miknaitsli kapak bile cok tatli. Bir de cantasi var.

Ama sabit yerde calisiyor isen , her seferinde bunu ac kapa yapmak belli zaman sonra mide bulandiriyo. Gidip parcalari tek tek aliyorsun. Oyle bile olsa bir gun bunu yanina alinca her sey yanindaymis gibi hissediyorsun. Bunun yanina bir de knipex XS lerden aliyorsun. Pense ya da somun anahtari derdinde kalmiyor.

Alirsan onu, yanina sunu da al dua edersin bana abi

Son düzenleme:
Ben fiyatına değmeyeceğini düşünüyorum eğer sürekli ince uçlu tornavidalar ile işiniz var ise Wera markalı şu tür ürünleri kullanmanız daha iyi olur Wera tornavida
Yılda birkaç defa kullanacağınız tornavidalarda ifixit almak F/P olarak doğru değil bu tür tornavida seti kullanıyorum 2 senedir memnunum

Not: ilk karşıma çıkan ürünlerin linkini koydum kesin alınacak ise başka satıcılarda fiyat daha düşük olabilir

En üstteki aldığım sette zaten bu tornovida var sanırım?
Var evet ama bu en cok kullanilanlar ve o aldiklarindan biri dahi bozulsa, ozellikle is yaparken, bu da destek olacak. Tabi bir de cok ac kapa ya bu daha iyi gelecek. Bir de Amazon Germany den gelirken bunun kargo ucreti de daha dusuk olacak.

Resimde soldan ikinci plastik sivri kalem gibi şeyin altında bir kertik var. Ne işe yarıyor o?

Elimde İzeltaşın torkx ve elektronikçi tip düz ve yıldız tornovida setleri ayrıca alyan ve altı köşe alyan anahtar setleri de var.
Üsteki sipariş elime ulaşsın önce, bilemiyorum çok lazım olur mu diğer iFixit.

Elimde İzeltaşın torkx ve elektronikçi tip düz ve yıldız tornovida setleri ayrıca alyan ve altı köşe alyan anahtar setleri de var.
Üsteki sipariş elime ulaşsın önce, bilemiyorum çok lazım olur mu diğer iFixit.
Enflasyon ortaminda lazim olur mu ya bakmiyorsun abi, aliyorsun direk, dolar a yatirim gibi dusunuyorsun :gulus2:

Dün 2600 lira olan ürün gümrük vs ile birlikte 1962 liraya inmiş bugün.
Ben de dünkü siparişi iptal edip bugün tekrar aldım :ok1:

Almak isteyen varsa değerlendirebilir.

1721553177010.png

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
6,512
Üyeler
2,677
Son üye
PortlineMakina

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back