profil kesme makinasının kaliteli kesici disk lazım

Cemil47

Üye
profil kesim makinası aldım üzerindeki kesici taş hiç hoşuma gitmedi hem kalın hem kalitesiz hangi makalar önerirsiniz kaç milimetre olmalıdır satışı yapan bildiğiniz bir yer varsa firmanın wep sayıfası yada tlf numarası eklerseniz sevinirim hayırlı forumlar dilerim.

profil kesim makinası aldım üzerindeki kesici taş hiç hoşuma gitmedi hem kalın hem kalitesiz hangi makalar önerirsiniz kaç milimetre olmalıdır satışı yapan bildiğiniz bir yer varsa firmanın wep sayıfası yada tlf numarası eklerseniz sevinirim hayırlı forumlar dilerim.
https://www.hepsiburada.com/karbosan-350x3-5x25-4-nk-metal-kesme-tasi-pm-HBC0000493VCL
Göbek delik çapı uygunsa bunu kullanabilirsin.
Taş daha ince yapılamaz. Merkezkaç kuvvet + kesme basıncı yüzünden parçalanır.

Evet Karbosan ile hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bosch'un sarf malzemeleri de iyidir, ama bugünkü döviz ortamında fiyat/performans iyi değil.

Evet Karbosan ile hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bosch'un sarf malzemeleri de iyidir, ama bugünkü döviz ortamında fiyat/performans iyi değil.
https://www.hepsiburada.com/karbosan-350x3-5x25-4-nk-metal-kesme-tasi-pm-HBC0000493VCL
Göbek delik çapı uygunsa bunu kullanabilirsin.
Taş daha ince yapılamaz. Merkezkaç kuvvet + kesme basıncı yüzünden parçalanır.
Ustam verdiğiniz linkteki aynımı taş çapı ve ortadaki delik capı taş capıpı 25cm orta delik 24cm resimde ölçüsü mevcut ekledim linkteki 350×3 5x25 vermiş anlmadım tutarmi acaba? Ustam bir şey daha ekliyecegim taşı söktüm dikkat etmedim bunun tersi düzü varmı

Ekler

• IMG_20240831_151818.jpg
    IMG_20240831_151818.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20240831_151544.jpg
    IMG_20240831_151544.jpg
    723.5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Ustam verdiğiniz linkteki aynımı taş çapı ve ortadaki delik capı taş capıpı 25cm orta delik 24cm resimde ölçüsü mevcut ekledim linkteki 350×3 5x25 vermiş anlmadım tutarmi acaba? Ustam bir şey daha ekliyecegim taşı söktüm dikkat etmedim bunun tersi düzü varmı
Kumpasın çenelerini tamamen yapıştırıp sıfırladın mı?
Yatay değil dikine ölç en geniş yerini ölçersen göbek deliği 25.4 mm çıkması lazım.

Taş göbeğe yakın çatlayıp delinmiş.
Parçayı sağlam bağla mengeneye ve yavaş kes.
Keserken aşırı baskı uygulama. Keserken iş parçası oynarsa taş paramparça olur.
Birde ön tarafına koruma tak.
Mermi gibi fırlar kopan taş parçaları.
Taşın tersi düzü yok. İki tarafında aynı pul var zaten.

Taydin ustam
Kumpasın çenelerini tamamen yapıştırıp sıfırladın mı?
Yatay değil dikine ölç en geniş yerini ölçersen göbek deliği 25.4 mm çıkması lazım.

Taş göbeğe yakın çatlayıp delinmiş.
Parçayı sağlam bağla mengeneye ve yavaş kes.
Keserken aşırı baskı uygulama. Keserken iş parçası oynarsa taş paramparça olur.
Birde ön tarafına koruma tak.
Mermi gibi fırlar kopan taş parçaları.
Taşın tersi düzü yok. İki tarafında aynı pul var zaten.
Taş eskisidir zaten kulanmiyacağım

Forum istatistikleri

Konular
6,557
Üyeler
2,688
Son üye
Nightexe11

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back