Trendyol - Müşteri yanlış telefon kaydetmiş. KVKK

Bunlar sıkıntılı uygulamalar. Tavsiye etmiyorum. Bilgiler kullanıcıların adres defterlerinden toplanıyor. Başkasının kişisel verisinin ifşa edilmesine aracılık yaptığınız için KVKK açısından da suç teşkil ediyor kullanmanız.

Bunlar Google tarafından yazılmış uygulamalar.

Neden mi kullanıyorum? Telefonun(Huawei) kendi uygulaması çağrıları göstermemeye başladı. Bildirim gelmediği için arayanları telefon ekranında göremiyordum. Sorunu düzeltemediğim için uygulamayı değiştirdim.

Güvenmediğim uygulamayı kurmam, rehbere izin vermem. KVKK konusuna hakim değilim. Zaten her bilgiyi kullanmıyorlar mı?

Belki siz izah edersiniz.

Neden mi kullanıyorum? Telefonun(Huawei) kendi uygulaması çağrıları göstermemeye başladı. Bildirim gelmediği için arayanları telefon ekranında göremiyordum. Sorunu düzeltemediğim için uygulamayı değiştirdim.

Güvenmediğim uygulamayı kurmam, rehbere izin vermem. KVKK konusuna hakim değilim. Zaten her bilgiyi kullanmıyorlar mı?

Ya zaten android kullanan birinin tüm bilgileri google'ın elinde legal olmasa da. Yani isterse ortam dinlemesi bile yapabilir. Ama bu tip bir uygulamaya verdiğimiz izinlerle bu durmu bir nevi legalleştiriyoruz benim anladığım.

Pardon şu rehber uygulamalarıyla karıştırmışım. Bu Google'ın telefon açma uygulamasıymış

Huawei engelleme özelliği çok iyi

Örneğin 850* tanımlanır. 850 ile başlayanların hepsi engellenir.

Menülerde bir yerde yanlışlıkla "tüm gelen aramaları engelle" seçilmiş ise o zaman hiç arama göstermeyecektir.

Son düzenleme:

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
6,056
Üyeler
2,540
Son üye
TunahanC

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back