Weld Wolf - #KaynağınKurduOl

moNo

Yeni Üye
Merhaba,

İsmim Burçin Vargel, Weld Wolf'un kurucu ortaklarındanım.
Metalurji & Malzeme ve Kaynak mühendisiyim.

Markamız kaynak teknolojileri alanında Türkiye'de ilk ve tek profesyonel dijital video içerik üreticisi konumunda.
YouTube kanalımızda (https://www.youtube.com/weldwolf) kaynak sektörünün tüm paydaşlarına bilgi sağlayabilecek video içerikler yayınlıyoruz.
Bir eğitim kanalı olarak konumlanıyoruz ve gerek YouTube üzerinden gerekse diğer tüm sosyal medya mecralarından Weld Wolf topluluğunun beklentilerini ve sorularını elimizden geldiğince yanıtlamaya özen gösteriyoruz.

Sizler de kaynak teknolojilerine ilgi duyuyor iseniz bizi takip edebilirsiniz.
Ayrıca mail adresimiz olan iletisim@weldwolf.com adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

weldwolf.com

Herkese iyi çalışmalar ve sağlıklı günler dilerim.

Burçin bey foruma hoşgeldiniz!

İçerikleriniz harika. Ülkemizde çok da bulunamayan içeriklerle uğraşıyorsunuz. Başarılar dilerim.

Önemli olan bu dönemde "masa ayağı yapmak" yerine, zengin içerik üretebilmek... Bence kanalın içeriğini daha da güzelleştiren bu unsur.

Ben bir soru yonelteyim o zaman.

Servisligini yaptığımız yeni model cihazlarda 1 inch bakir boru aluminyum boru ile birlestiriliyor. Bu birlesimde kimyasal bir madde ile yapiliyor.

Bulundugum mevki akdenizde ve malesef bu birlesim noktalari denizin etkisi ile deforme oluyor.

Biz bu birlesim noktasini oksi asetilen kaynak ile kaynatmak istiyoruz ancak bu iki metali kaynatmak icin basarili olamadık.

Bu konuda bir öneriniz olurmu? Bizi yonlendirirseniz seviniriz.

Merhaba, ben WeldWolf'dan gerçekten ama gerçekten çok şey öğrendim. Hobby amaçlı Argon Kaynağı'na başladım bu sayede.. Gerçi henüz çok iyi değilim kaynak dikişlerinde ama iyi olacağım inşallah :)) Herşey için teşekkürler..

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,653
Üyeler
2,438
Son üye
İbrahimSönmez

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back