Yeni profil mesajları

barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Altair
Altair
Sadece cok eski. Ford Taunus. Genel bakim gerekiyor. Fazla "genel". :D
M
m.white
Anladım eski RENAULT falan olsaydı biraz anlardım Taunus la hiç uğraşmadım.Iyı akşamlar.
  • Beğen
Reactions: Altair
Altair
Altair
Size de iyi aksamlar. :)
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

İyi günler satılık torna ilanınız uzun zaman olmuş satılmadı ise ilgileniyorum.Puntolar arası mesafe ne kadar.
Endorfin35+
Endorfin35+
Malesef torna satıldı. Teşekkürler
Merhabalar

bir devre üzerindeki ledlerin herhangi bir lehimlemeye ihtiyaç duymadan breadboard üzerinde, ölçü aletiyle, yada herhangi bir yöntem ile yanıp yanmadığını kontrol etmem mümkün müdür?

Devreyi paylaşamıyorum özel olarak paylaşabilirim. Lütfen kusuruma bakmayın.

Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler yazabilir mi? Özelden
taydin
taydin
Merhaba, aşağıdaki başlığı altında yeni bir konu açarsan yardım alabilirsin. Kendi profil sayfana koyduğun bu mesajı kimse görmemiştir. Ben tesadüfen farkettim.

Baran G.
Baran G.
Evet mümkün zaten breadboardların amaçlarından birisi budur.
Buradan hoşunuza giden bir videoyu seçerek bb kullanımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Merhaba
Kompresör için marka fiyat alabildiniz mi?
Kuletaş 24 lt. sessiz kuru tip kompresör için
Gittigidiyor da 2.550 tl gibi bir fiyat var.

Dün için 2.344 tl di. bugün 2600 tl ye çıkartmış 50-60 tl sepet indirimi yapıyor sonuçta fiyatı 2.550 gibi

Satın almak istiyorum. ne dersiniz daha uygun fiyat bulunabilir mi?
Hocam iyi günler. Network analizör ile ilgili sizlerle iletişime geçmek istiyorum. Aynı cihazdan firmamızda var fakat cihaz hakkında pek bilgimiz yok yardımcı olur musunuz ?
Merhaba
Sizde Elektor precision power supply devresinin mirror çıktısı var mıdır?

PCB hazırlayacağım. Mirror çıktı lazım.
S
serkan_48
Merhabalar,

Ben o projeyi yaptım ama pcb sini biraz değiştirdim. Orjinali gibi değil.

Forumdaki konuya mirror pcb yi ekledim. Kontrol edebilir misiniz? İstediğiniz gibi olmuş mu?
Merhaba hocam. Konuya cevap yazmışsın ama göremiyorum. Mail geldi forumdan. Silindi mi?
Analog ölçü aleti simpson için fiyat nedir ? diğer pensampermetre içinde fiyat yazabilir misiniz ?
M
melihal61
Merhaba ürünleri örnek olarak eklemiştim. Bir arkadaşımda satmak ister ise size yazarım geç yazdığım için kusura bakmayın yaz dönemi pek bu alana bakamıyorum

Forum istatistikleri

Konular
5,663
Üyeler
2,439
Son üye
Efekan

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back