Bilgisayar ekranına böcek nasıl girer?

deneyci

poor user

Biri evdeki bilgisayar ekranının videosunu attı. Aynı böyle ekranda böcek dolaşıyordu. :)
Ekran içinde hava boşluğumu var?Nasıl böyle rahat hareket ediyorlar.
Birde her tarafı kapalı. :)

Bocek demistir, bir 50 Dolar daha versen girmezdim :gulus2:

Bayer in k othrine sc 50 diye bir zehir i var. Bu tv yi izole edip onuda kullancak. 2 gun oyle dursun tv, o bocek kesin olur. Sonra TV 3 gun havalansin yeter

Ekranın her tarafı muhurlu zehir içeri girmez ki. :)
Bocek nasil girmisse, o zehir de girer. Denesin bence, Ekrani strec film ile kapasin. Bocek hareket etmeyene kadar devam. :saril:
Bu durumda ben olsam zehir e su yu cok az karistirirdim.

Bocek nasil girmisse, o zehir de girer. Denesin bence, Ekrani strec film ile kapasin. Bocek hareket etmeyene kadar devam. :saril:
Bu durumda ben olsam zehir e su yu cok az karistirirdim.
Böcek su besin ihtiyacını nasıl karşılıyor acaba?
Evrimleşip chip yiyenböceğe dönüşürse yandık. :)

tftnin arkasında aydınlatmanın içinde bence. işte oled veya qled ekran alırsanız içine sinek böcek girme derdi de olmaz.

Arkadan CCFL aydınlatmalı ekran olabilir. Bu tip ekranlarda büyük ihtimalle sıcak hava tahliyesi için delikler vardır.

Forum istatistikleri

Konular
6,521
Üyeler
2,681
Son üye
Oğuzhan06

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back