Cimbiz

Mikro Step

Kıdemli Üye
51qBpxmJprL.jpg

Bugun kadinlarin kullandigi bu marka cimbizdan aldim. Bizim elektronikci cimbizlarindan daha iyi.
Uç kısmına bakarsanız etli ve mükemmel paralel.

Son düzenleme:
Abi tig varya kadinlarin kullandigi, japan mali. Celik harika. @sedat abi test eediyor suan

Ne dedin anlamadim. Kadinlarda mi TIG kullaniyor? Neyin celigi bu?

2024-04-09_23-01.jpg

Tulip demir sapli tig, made in japan

Türkçe karakter kullanmamanın zararları :katil2:

Ikimizde kullanmiyoz normal de, ama bence espri yapti Micro abim. Anlamamzliga vurdu :katil1:

O anladı mı bilmem ama ben "TIG ne alaka" diye düşündüm, yalan yok :)

Once tığ demek istemistir dedim. Celik o da tamam ama halen cimbizla alakasini anlamadim.

Merakta bıraktınız şimdi. Tığ ile ne yapacağız?

Bunu simule edecek o tig abi
2024-04-09_23-56.jpg

Mesela HDMI portun ayaklarina, mikroskop ile bakarken bunla dokunsan, oynayan bacaklari var mi diye bakarsin. Bunun ucu asiri derecede ince ve saglam oluyor.

Şekil benziyor, Türkiyede bulunan şu markanın kalitesi de benzer olabilir
1712826032570.png

Kumpas üretimi gibi hassas bir süreçten geçiyor. Belgeselde çıkmıştı. Yoksa anlamı kalmaz.

Cimbiz kullanmakta ayri bi sanat yav, cimbiz var cimbiz var. Weller in cimbiz i da fena degil. Ucunda oyle et kalinligida yok, Weller alirken xtronic diye bir Kore mali cimbiz daha almistim, onu kullanirken cok bastirirsan ucu yamuluyor. Gordugum bu iki marka,

sen onu kullan biraz abi begenirsen link at ondan alip bende bir deneyim. Bazen hakikaten ayni urunu cok yuksek fiyata sattiklari olmuyor degil,

Cimbiz kullanmakta ayri bi sanat yav, cimbiz var cimbiz var. Weller in cimbiz i da fena degil. Ucunda oyle et kalinligida yok, Weller alirken xtronic diye bir Kore mali cimbiz daha almistim, onu kullanirken cok bastirirsan ucu yamuluyor. Gordugum bu iki marka,

sen onu kullan biraz abi begenirsen link at ondan alip bende bir deneyim. Bazen hakikaten ayni urunu cok yuksek fiyata sattiklari olmuyor degil,
Erkek adam cımbız kullanmaz. :)
Şaka bir yana uçları sertleştirilmiş elmas uçları olan bile var.

Erkek adam cımbız kullanmaz. :)
Şaka bir yana uçları sertleştirilmiş elmas uçları olan bile var.
Cok anladigim, bir konu degil, seramik uc felan gordum. Elmas uclui olani ilk defa duyuyorum. Gecen taydin abi nin soyle digi bir cimbiz vardi, bana da lazim dedim bir sye demedi. Smd mcro parcalari sikica kavrayacak bir sey lazim. Su ana kadar en iyisini weller verebildi.

Karbür uçlu kıl cımbızı mı olur yav :D O doğrudan kılı keser. güzellik salonlarına kılı sağlam tutan ve koparan cımbız lazım.

Bu hangi cimbiz abi?

Selanik pasajından almıştım. Ama aliexpress'te bolca var artık.

Aslında satın almaya bile gerek yok. Mikroskop varsa mikroskop altında ince taş ile normal cımbızı da sivriltebilirsin.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,880
Üyeler
2,491
Son üye
djkop

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back