Class ZD-915 cam tüp

ölçüler denk gelirse bu olabilir.

25/21 ölçüde olanı alırsan, tornada sadece birkaç mm lik bir bölgesini 22 mm ye çıkarırsın, çok da güzel olur
:tamam2:

Yalnız 2 m satıyorlar. O yüzden sen 50 tane yap, geri kalanları için de forumda satış ilanı koy :) Seninkinde sorun çıktığına göre başkalarında da aynı sorun çıkacaktır.

Eğer Gebze taraflarına işin düşerse benim tornada da yapabiliriz.

Yalnız 2 m satıyorlar. O yüzden sen 50 tane yap, geri kalanları için de forumda satış ilanı koy :) Seninkinde sorun çıktığına göre başkalarında da aynı sorun çıkacaktır.

gerek kalmayabilir. özel ölçü alıyorlarmış fiyatı nasıl olur bi görüşmek lazım.
Screenshot_20240410-180751_Chrome.jpg

25/21 ölçüde olanı alırsan, tornada sadece birkaç mm lik bir bölgesini 22 mm ye çıkarırsın, çok da güzel olur :tamam2:
Dis cap 22mm den daha buyuk giremez. Dis 22mm indirilince ic 21mm. 0.5 mm kalinlik zor dayanir gibi.20/16 Daha uygun gibi. Biraz olcmem lazim

Elbette yaparim abi. Hatta ucret te istemem .

cam gibi stresli değildir. düşme çarma gibi durumlarda camdan daha dayanıklı olduğunu biliyorum. bence olur, hatta daha iyi olur.
Oyleyse eger sadece kesilmesi onemli. O da bir sekilde halledilir. Ozel olcuyu ne kadar icin yaparlar bilmem ama bunlarla bir konusayim. Hatta eve gidince bir mail atayim.

Sicak su borulari tornalanabiliyor.

Ayrica sanayi plastikleri saticilarinda cok degisik polimer boru var. Talasli imalata da geliyor.

Teflon boruya sivanan lehim kolayca uzaklastirilabilir. Erimis lehim diger plastiklere cok kotu sivanabilir.

Sicak su borulari tornalanabiliyor.

Ayrica sanayi plastikleri saticilarinda cok degisik polimer boru var. Talasli imalata da geliyor.
En hizli cozum bu, hem de kolay bulunur. Pleksi is i zorlarsa buna bakarim. Hatta denemelik bile yaparim bunu bir ara

O polymer boru hic bilmiyorum. Seffaf I da varsa tadindan yenmez

Seffaf polimer boru var tabiki. Sanayide malzeme (teflon, derlin vs) saticilarini bir dolasman lazim.

Boyle bir yere takiliyor, dis kismi 22mm den fazla olur ise kesinlikle yerine oturmayacaktir, Ic kisim 18mm den ufak olursa sadece bir metal parcasi var o ufaltilmasi gerekir. Isinma derdi tasasi da yok. Firmaya mail de attim bakalim bu sekilde bir pleksi var veya yapariz diyecekler mi?
gun.jpg

Bu malzemenin şeffaf olmasının bir nedeni emin değilim ama çekilen lehim bu kısımda toplanıyor.

Görsel olarak burası dolunca temizlik için sökmek mi gerekiyor? Kullanılı nasıl?

Makinanın topladığı lehimleri nasıl temizliyorsunuz?

Lehim pompasının gövde kısmını bi ölçün. Bu iş için uygun olur diye düşünüyorum. Belki uyar.
1712818867961.png
1712818901895.png

Pleksi konusunda endiselerim var. Sonucta bu sicak hava cekecek. Plexi kisa zamanda yamru yumru olacaktir. Bu nedenle teflon harici malzemeler sikinti olacaktir.

Son düzenleme:
Şeffaflık önemli değilse ben en kolay bakır kullanılabilir fikrindeyim.

İşlemesi kolay ve bulunabilir ölçüde.

Lehim yapışabilir pleksiye, ama bunun bir sorun olacağını düşünmüyorum. Biraz iteleyince çıkar muhtemelen. İtelerken de biraz çizilir ama tam şeffaf olmasına da gerek yok zaten.

Camı da aslında tornada ölçüye getirebilirsin, ama taşlama bağlaman lazım arabaya.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,883
Üyeler
2,491
Son üye
djkop

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back