Elektrikli ve Hibrit Araç Sürüş Haftası _ Bölüm 1 Etkinlik Alanı ve Röportaj

Katılım
30 Mayıs 2021
Mesajlar
72
Hazırlayan: Ümit YAVUZARSLAN // elekTRofizikci.

Herkese merhaba.
Bu bölümde, 4 yıldır düzenli olarak her eylül ayının 9-10 u ( ki Dünya Elektrikli Araç Günü dür) düzenlenen "Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası nın görüntüleri bulunmaktadır. 3 yıldır benimde katıldığım etkinlik giderek büyümekte ve duyulmakta. Etkinliğin önemi çok büyük. Elektrikli araçlar ve bu sektöre ait tüm paydaşları tüketici ile buluşturmakta. Şirketler kendini ve ürünlerini tanıtırken, kullanıcı adayları da elektrikli araçların konforunu test etme imkanı buluyor. Gelenlerin ortak noktası, etkinlik sonrası başta olumsuz olan ön yargının kırılıyor olması.

Gayretlerinden ve çabalarından dolayı etkinliği düzenleyen ve bu bölümde röportaj da yaptığım Berkan Bayram Berkan Bey'e tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

Çok fazla görüntü olduğu için 3 videoda aktaracağım görüntüleri. 1. Bölümde genel ortam ve Berkan Bey ile röportaj, 2. Bölümde test sürüşleri ve sürücülere eşlik ettiğim bazı test sürüşü sohbetleri, 3. bölümde ise mikromobilite araçları yer alacak.
İlgilenenlere iyi seyirler dilerim.
 

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,795
Mesajlar
99,071
Üyeler
2,466
Son üye
Emrecan24

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back
Top