Fusion 360 öğrenci olmayan biri nasıl indirebilir?

deneyci

poor user
Halk eğitim internet üzerinden 3d kurs veriyor.
Ama fusion 360 gerekli.
Autocad Sitesine girince öğrenci olduğuma dair belge isteniyor.
Çıkan listede hep universite isimleri var.
Deneme sürümü ise 1aylık. 1ayda 60 saatlik kursu bitirebilir miyim? :)

Son düzenleme:
kişisel kullanım için olanı indirirsen ücretisiz. sadece bazı gelişmiş analiz özelliklerini kullanamıyorsun. ama 3d çizim-baskı vs hepsini destekliyor.

FREE, LIMITED FUNCTIONALITY FOR HOBBYIST USERS

Autodesk Fusion 360 for personal use​

Autodesk Fusion for personal use is a limited, free version that includes basic functionality for qualifying users who generate less than $1,000 USD in annual revenue and use for home-based, non-commercial projects only.

kişisel kullanım için olanı indirirsen ücretisiz. sadece bazı gelişmiş analiz özelliklerini kullanamıyorsun. ama 3d çizim-baskı vs hepsini destekliyor.

FREE, LIMITED FUNCTIONALITY FOR HOBBYIST USERS

Autodesk Fusion 360 for personal use​

Autodesk Fusion for personal use is a limited, free version that includes basic functionality for qualifying users who generate less than $1,000 USD in annual revenue and use for home-based, non-commercial projects only.
O seçenek bende çalışmıyor.
Üye olduğum mail adresimi yazdım. yanlış mail adresi diyor.

Autocad Üyeliğimi iptal ettim. Kursdan da vazgeçtim.
O kadar mail attım geri dönüş yapmadılar.

AutoCad öğrenci deneme versiyonundada üniveriste adları yazıyordu,
lise 1. sınıf belgelerinden yalnızca karneyi gönderdik ve okul adı yazdık bizde geçmişti.
indip kurduk iyi çalışıyor.

Evet, maharetli ürünler. Ancak o kadar da pahalı.
Neden ücretsiz ürünler üzerinde yoğunlaşmıyoruz.

Evet, maharetli ürünler. Ancak o kadar da pahalı.
Neden ücretsiz ürünler üzerinde yoğunlaşmıyoruz.
Devletin kurumu bizi ücretli ürünlere yönlendiriyor.
Pardus için kurs vermiyorlar.
Eleman arayan işletmelerde ücretsiz olanları biliyormusun diye sormuyor. :)

Son düzenleme:
Ücretsiz ürünleri bilmemde, AutoCad in çok ekmeğini yedim. Askerde bile yazıcı olmamı sağladı.
İşsiz kaldığım zamanlarda elektrik projesi kalıp falan çizdim, asgari ücretin 4-5 katı gibi iyi paralar kazanırdırm.
Zamanla tek başına bilmek bir şey ifade etmemeye başladı. Bileni çok arttı asıl meslekde elektrikdi ona döndüm.

Lise-Üniveriste öğrenci belgesi sahibi kişi AutoCad 3D tam sürüm ürününü mezun olana kadar kullanabilir.
Her sene yeni öğrencilik belgesini göndermesi yeterli oluyor. Program bir sene belge aramıyor.

Lise-üniversite öğrencileri öğretmenleri branşı bölümü okulu faretmeksizin 6 ay öncesine kadar denem lisansını alabiliyorlardı.
Tekrar bir şans verip sitesini kurcalayın belki bir aksilik takılma olmuştur.
Yada öğretmen olan bir tanıdık varsa, duruma göre kendi bilgileri yada öğrencisinin bilgileri ile yardımcıda olabilir.
Paralı kullananını sanayideki büyük firmalar hariç görmedim ben. Herkesin yaptığı böyle. Devir hesap kitap ekonomi devri.

Tabiki çok eski versiyonlarını kurup kullanmak dışında.

O seçenek bende çalışmıyor.
Üye olduğum mail adresimi yazdım. yanlış mail adresi diyor.
sıfırdan boş bir gmail adresi oluşturup kayıt olabilirsin.
geçmişte o mail adresi ile deneme sürümü-öğrenci sürümü vs kullanıldıysa bunu yapabilir.

Aslında aynı Pardus'ta yaptığımız gibi, hazır açık kaynak FreeCad üzerinde çalışan bir ekip kurulsa ve geliştirilse ne kadar iyi olur. Taman gene Fusion360 ve Solidworks öğretilsin, çünkü hala piyasada de fakto standart bunlar, ama yavaş yavaş bir alternatif de oluşturmamız lazım.

Forum istatistikleri

Konular
6,627
Üyeler
2,722
Son üye
cansu

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back