Giyilebilir teknoloji kontol listesi önerisi

nt

Emekli
Selam!
kendime saat aldım. Geldiğinde ne gibi kontroller yapmam gerekli?
örneğin; laptop alsam. Tuşları basıyormu, sesi çıkıyormu, vb.
Bu teknolojiyi daha önce denemedim fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim.
(kullanıcı adını @Alt 255 "Osman Cübeyiroğlu" olarak önermişti ben "necmettin trabzon" yaptım :D )
teşekkürler.

Son düzenleme:
Selam!
(kullanıcı adını @Alt 255 "Osman Cübeyiroğlu" olarak önermişti ben "necmettin trabzon" yaptım :D )
teşekkürler.
29864 eklentisine bak
Necmettin'cim, cok ayip ediyorsun ama. :D

• Haha
Reactions: nt
Selam!
teşekkürler.
29864 eklentisine bak
İlk önce bak bakıyım faturayı kimin adına kesmişler? :katil2:

• Haha
Reactions: nt
@Sercan abi sen kullanıyordun paylaşırmısın deneyimlerini bir checklist yazarmısın mümkünse

Bende var ama hayranı filan değilim iş için nasıl kullanabilirim diye aldım. Klavye kullanırken her türlü aksesuar rahatsız ediyor. Bu sebeple çoğu zaman takmıyorum.

Bana haraket etmem gerektiğini hatırlatması dışında, pek bir özellini kullanmadım.

Mesela tansiyon ölçme filan var güzel bir özellik olarak ama her ay gerçek bir tansiyon cihazı ile kalibre etmen gerekiyor. Tansiyon hastası için sürekli ölçümde faydalı olabilir ama standart kullanıcı için çok saçma sapan bir olay.

Sürekli takmadığım için kandaki oksijen seviyesi, stress takibi vs gibi özellikler de haliyele işime yaramıyor. Kullanacak olan için faydalı özellikleri var. Hergün işe gitmek için evden çıkan biri olsam mutlaka takardım.

Birde bazen evin için telefonumu bul özelliği çok işe yarıyor. İki çocuklu evde bulunmaz nimet. :gulus1:

Saat geldi ilk izlenim olarak güzel
:ok1:
70125440-F306-432C-8E4A-C1A3D00BC42D.jpeg

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,889
Üyeler
2,494
Son üye
yasin533

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Back