huawei p40 lite forum sorunu

kesmez

Aktif Üye
p40 lite internet tarayıcı ile foruma giremiyorum.
tapatalk app gallery de mevcut değil.
Bir şey yapılabilirmi.

chrome kullanmıyorum telefonda. huaweinin kendi tarayıcısı olmuyor. google , chrome vs. kullanmamak için aldım bu telefonu.

Herhalde p40 lite HarmonyOS kullanıyor. Yani google android'i tamamen bırakmış. Oradaki tarayıcı ile forum yazılımı uyumlu mu onu ben de bilmiyorum ...

opera indirdim o da çalışmadı. foruma giriyorum. chrome yada tapatalk istiyor. devam etmiyor.

APK paket olarak kurmayı deneyebilirsin:

Ama virüs, casus, vs konusunda durum nedir bilgim yok.

chrome yüklemek istemiyorum. Bana neden diğer tarayıcılarla çalışmıyor orası ilginç geldi.

chrome yüklemek istemiyorum. Bana neden diğer tarayıcılarla çalışmıyor orası ilginç geldi.

Bende Huawei P20 Pro var. Şimdi AppGallery den Huawei Browser'i kurdum. Foruma giriş yaptım ve bir konuyu açtım. Dediğin gibi aşağıda bir kutu çıktı "Bunu Tapatalk veya Chrome" ile aç diye. Ben en alttaki butona bastım (Continue) ve o kutu gitti. Artık forumda gezinebiliyorum.

Huawei Browser tarayıcıdan bir mesaj

Dediğiniz gibi yaptım oldu.
Nasıl oldu anlamadım.

Yav bu Huawei Browser'i ben baya sevdim :D Hem kompakt bir şekilde forumu görüntülüyor, hem de forumun bütün işlevselliği kullanılabiliyor. Tapatalk sadece mesaj gösteriyor.

Yav bu Huawei Browser'i ben baya sevdim :D Hem kompakt bir şekilde forumu görüntülüyor, hem de forumun bütün işlevselliği kullanılabiliyor. Tapatalk sadece mesaj gösteriyor.
Dahili ya da eklenti olarak reklam engelleyici var mı?

Forum istatistikleri

Konular
5,816
Üyeler
2,476
Son üye
mrmandos

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back