İlginç, Komik ve Tuhaf tasarımlar

Gokrtl

Gökhan Kartal
Duygusala bağlamışımdır olayı :)

Screenshot_20210123-124646.jpg
Screenshot_20210123-124709.jpg

Gokrtl

Gökhan Kartal

taydin

Timur Aydın
Staff member
Başka bir hobi forumunda bir arkadaşım vardı, istisnasız her mesajı beğeniyordu. Sordum buna "yav her mesajı beğenmek zorunda değilsin niye beğenip duruyorsun" diye. O da demez mi "ben onu OKUNDU işareti olarak kullanıyorum" :p

Adama anlatmaya çalışsam da onun yolu bu değil diye, ama bir kere sistemi oturtmuş, işini de görüyor, niye değiştirsin?

Sercan

Yönetici
Staff member
Başka bir hobi forumunda bir arkadaşım vardı, istisnasız her mesajı beğeniyordu. Sordum buna "yav her mesajı beğenmek zorunda değilsin niye beğenip duruyorsun" diye. O da demez mi "ben onu OKUNDU işareti olarak kullanıyorum" :p

Adama anlatmaya çalışsam da onun yolu bu değil diye, ama bir kere sistemi oturtmuş, işini de görüyor, niye değiştirsin?

Forum işlerinde yeniyim. Bende bazen öyle kullanıyorum. Okundu demenin başka nasıl bir yolu var? :D

Birisinin soyadı Baykal ise korkacaksın abi :dusun2:
Biri Baykal dediğinde gözler hemen peptit yapıda bir hormon arasın. :cheeky3:

Omega

Kayıtlı Üye

batubay

Kayıtlı Üye
Yıl olmuş 2021 ama muhabbet hala aynı. Hiçbir abartı yok. :D

Gokrtl

Gökhan Kartal
Yıl olmuş 2021 ama muhabbet hala aynı. Hiçbir abartı yok. :D

Ben truvayı ilk izlediğimde hayran kalmıştım. Sonra birkaç defa daha izledim. Daha sonra bu çorum versiyonu dedikleri çıktı meydana. Onu izledikten sonra bir daha truva filmini izleyemedim. Film tamamen anlamını yitirmişti benim için. O gün bu gündür kendime söz verdim çok sevdiğim bir filme dublaj yapılmışsa izlemiyorum. Ama önemsemediğim bir filmse geyiğin dibine vuruyorum o da ayrı bir konu :D