İlginç, Komik ve Tuhaf tasarımlar

batubay

Kayıtlı Üye
Kim yazdıysa gerçekten hem güldüm hem de üzüldüm. :D 2 senedir delta yazıcı konusu bile görmedim. Normal.

Gokrtl

Gökhan Kartal
FB_IMG_1612801567792.jpg

Sercan

Yönetici
Staff member

Düşen mekiğin kime faydası olduysa artık. Tüm dünya mazlumları size müteşekkir...

Emek verip bir şeyler geliştirirken dikkat olun. Radara girerseniz cıvatalarınız gevşer! :cheeky5:

Yeminli filan anlatıyor! Tövbe estağfurullah. Challenger'ı bilmem ama benim cıvatalar gevşedi gül gül sinirlerim bozuldu. :D

taydin

Timur Aydın
Staff member

Düşen mekiğin kime faydası olduysa artık. Tüm dünya mazlumları size müteşekkir...

Emek verip bir şeyler geliştirirken dikkat olun. Radara girerseniz cıvatalarınız gevşer! :cheeky5:

Yeminli filan anlatıyor! Tövbe estağfurullah. Challenger'ı bilmem ama benim cıvatalar gevşedi gül gül sinirlerim bozuldu. :D

Tüh S400 lerde Ruslar kazıklamış bizi. Bunların etkili menzili en az 8000 km, etkili irtifa yüzlerce kilometre, üstelik 2.5 milyar dolardan çok daha ucuz fiyata da çalışırlardı :mad:

Omega

Kayıtlı Üye
Eee herşey karşılıklı. Eğer toplumun büyük bir kısmının ortalama dini bilgisi "Fatiha suresini bilmiyorum ama Elhamı biliyorum" seviyesinde olursa böyle cemaatin (Cemaat in diğer anlamı topluluk demektir) böyle "Alimleri" olur.

Erdem

Kayıtlı Üye
Teknik konuların konuşulması gereken soru-cevap sitelerinde insanların inançları ile alay eden, rencide eden paylaşımlar yapılması hiç hoş olmamış.

Bir üye daha kaybettiniz.

Sözde cami görevlileri artık insanları Allah'ın mescidlerinden alıkoyuyorlar.

Fırka mitingleri, sosyete düğünleri hınca hınç dolu iken sözde cami görevlileri Cuma günleri insanları dışarı çıkarıyorlar.

Geçenlerde bir Cuma günü, dışarıda kalmış yaşlı bir amca maskeyi gözüne geçirmiş. Artık ağlıyor muydu bilemiyorum.

Ben bu anı, insanımıza yapılan bu zulümü, eziyeti hayat boyu unutmayacağım.

Bakın Cenab-ı Allah (c.c) Kur'an-ı Kerim'de En'am Suresinde ne buyuruyor.

5 - Hak, kendilerine gelince onu yalanladılar. Alaya aldıkları şeyin haberi yakında kendilerine gelecektir.

6 - Kendilerinden önce nice nesilleri helak ettiğimizi görmediler mi? Yeryüzünde size vermediğimiz imkanları onlara vermiştik. Onlara gökten bol bol yağmur indirmiş, altlarından ırmaklar akıtmıştık. Fakat onları günahlarından dolayı helak ettik. Ve kendilerinden sonra başka bir nesil yarattık.

Gokrtl

Gökhan Kartal
Paylaşımcı ya rahatsızlığınızı belirttiniz mi? Yada mesajı raporladınız mı?
Bir kişinin mesajına istinaden koca foruma sırtınızı dönmek ne kadar doğru? Herkes gitmekte özgürdür ama doğru olan önce yanlışı düzeltmeye çalışmak değil midir?