Instrustar 205B sorunu

Sonunda sorun cozuldu nihayet. Urunun arizali oldugu anlasildiginda iade etmistim, onlarda degisim degil de para iadesi ypmislar. Urunu ikinci defa aldim fakat depoda karisiklik olmus. Arizali urunu tekrar yollamislar. Gorusme sonucu urun iadesini gerceklestirdim ve tekrar satin aldim. Nedense degisim islemleri muhasebe acisindan zor herhalde, iade ediyorlar ucreti. Tekrar aldim ve yeni urun bu gun elime ulasti. Her iki kanali, ve problari test ettim. DDS'i de kontrol ettim. Sorunsuz calisiyor. Robitshop cok yardimci oldu.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Olabilecek bütün olumsuzlukları peşinen yaşamışsın, artık bundan sonra bir sorun yaşamazsın herhalde :)

20ghz skobu ne yapacaksın yav.
Belki bilmedigim petrol zengini bir Arap Şeyhi akrabam vardir. Bana kalir mirasi, ne yapacagimi bilemem. :katil2: Altin klozet yaptirmaktan daha mantikli geldi.

Hem oyle deme, uygun modulle 70 Ghz oluyormus. Bulunsun, ne zaman lazim olacagi belli mi olur. :cool:

Belki bilmedigim petrol zengini bir Arap Şeyhi akrabam vardir. Bana kalir mirasi, ne yapacagimi bilemem. :katil2: Altin klozet yaptirmaktan daha mantikli geldi.

Hem oyle deme, uygun modulle 70 Ghz oluyormus. Bulunsun, ne zaman lazim olacagi belli mi olur. :cool:
bu paraya yapabileceğin çok fazla şey yok aslında.
255bin liraya alacağın arabadan çok daha işlevsel olur bu skop ama gerçekten işine yaracaksa işlevsel olur.
250bine alacağın araba 3 gün sende 4 gün sanayide yatacaktır :)
bunu koyuyorsun masanın üstüne tamam.

ama aldığın skop seni epey idare edecektir alıştıkça üst kademelere çıkarsın.

Simdilik ayagimi yerden kessin, Clio misali. Belki ileride param olursa Bugatti Veyron alirim ben de. :dans2:

Bu özel tip bir osiloskop. Sadece peryodik dalga şekillerini ölçer. Dijital devrelerde işe yaramaz.

Eğer hayal kurmak istiyorsan bunları düşün:

1670661224116.png

1670661300339.png

1670661359502.png

Bu özel tip bir osiloskop. Sadece peryodik dalga şekillerini ölçer. Dijital devrelerde işe yaramaz.

Eğer hayal kurmak istiyorsan bunları düşün:

20841 eklentisine bak

20842 eklentisine bak

20843 eklentisine bak
558bin liraya en dolusunu alabiliyoruz.
ben hep 5 bin liralık bakıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
5,791
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back