iPhone yedekleme

TRON

Aktif Üye
Netice itibariyle kendimin değil ama, çocuğumun bir iPhone u var.
Fotoğraf ve kısa videolar meraklısı ve telefon kapasitesi dolduğu için bunları arşivlemek istiyor. Arşiv boyutunun Gigabytlara kadar büyüyeceğini düşünürsek, İ-cloud ve iPhone uyumlu flash bellekler geçici bir çözüm.

Sadede geleyim.
Taşınır harddiskim var ve i-phone daki resim ve videoları bu hard diske aktarmak için nasıl bir arabirim ya da bir tesis gerekiyor?

Iphone'un kendi yazılımı var. Itunes miydi neydi. Hiç bir zaman nasıl kullanıldığını çözememişimdir. Her seferinde çileden çıkıp en sonunda samsung'a geçmiştim.
Birde benim gibi beceriksizler için "Copy Trans" diye bir program var. Kolayca veri aktarımı yapıyor pcye.
Ama önce kurulumu konusunda youtube dan yada kendi sayfasından destek al. İşin ucunda iphone olduğu için kurulum kısmı biraz uğraştırabilir. Ama yine de kendi yazılımından beter değil.

iPhone da Kulaklığın orjinal olması gerek. Çalışmıyor.
iPhone da şarj cihazının ve kablonun orjinal olması gerek. Çalışmıyor.
Resmen dongle var.Yani Bozuldukları zaman orijinal alacaksın ve yenisi ateş pahası.

Şarkı ve müzikleri kendi izin verdiği paralı sistemlerden yüklemek zorundasın yine çalışmıyor.

GELELİM ANILARI SAKLAMA VE BELLEK MESELESİNE
iPhone'u resimlerini aktarmak için flash bellekler var.
Kapasiteleri düşük. Fiyatları yüksek
Daha kötüsü, bu belleklerin uçları da iPhone uyumlu ve sanırım formatı da iOS işletim sistemine uygun.

Yani telefonun bozulsa, çalınsa ya da değiştirmek istesiniz eski resimlerinize kavuşmak için yine yeni bir iPhone alacaksınız.

Ölene kadar iPhone.

iPhone'dan video ve resimleri, bilgisayara aktarabiliyoruz.
Ama bilgisayardan iPhone'a geri yükleyemiyoruz

Yazdıkların, adeta neden iPhone alınmaması gerektiğinin güzel bir özeti :katil2:

Isırılmış elma, bazı kullanım senaryoları tanımlamış ve iphone ile bu senaryolar çalışıyor, ama onların kesinlikle dışına çıkamazsın. Yani aslında sen telefona sahip olmuyorsun, telefon sana sahip oluyor.

Bu arada hepsiburada'da şöyle bir flash bellek var. Çok araştırmadım daha uygun fiyatlısı olabilir.

Audio test dosyaları koymak için ben de bir tane almayı düşünebilirim.

Fotoğrafları dışarı aktaran yazılımlar var. Daha önce kullanıyordum. Uzun zamandır test telefonu hariç iPhone kullanmıyorum, o nedenle kullandığım yazılımın ismini hatırlamıyorum.

Bu arada hepsiburada'da şöyle bir flash bellek var. Çok araştırmadım daha uygun fiyatlısı olabilir.

Audio test dosyaları koymak için ben de bir tane almayı düşünebilirim.
Tam da ona baktım az önce.
Sanırım ( iPhone'a yüklenen bu markaya özel bir yazılım ile) o belleğe yedek alınabiliyor.
Acaba o bellekten, resim ve videolar tekrar iPhone'a yüklenebiliyor mu?

Bu aşağıdaki daha güzelmiş ama Kapasitesi küçük

Son düzenleme:

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,956
Üyeler
2,508
Son üye
NEPENTHE

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back