nt

Emekli
Selam !

Bir kriptografi aracı geliştirdim/geliştiriyorum ve geri bildirimlerinizi almak istiyorum!

Bu araç, farklı kriptografi tekniklerini içeriyor ve kullanıcıların verilerini şifrelemek, hash oluşturmak ve

brute force saldırısı(BU SELF BRUTE FORCE YANİ SALDIRMIYOR YÜKLEYECEĞİNİZ TXT DOSYASINA YAZACAGINIZ HASH İLE TAARUZ YAPIYOR)

gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için kullanılabilir.

Kod şu anda çalışır durumda ve temel kriptografi işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ancak, daha da geliştirmek için sizin fikirlerinizi almak istiyorum. İşte bazı sorular:

Hangi kriptografi yöntemlerini daha fazla kullanmak istersiniz? AES, DES, RSA gibi?
BUNUN İÇİN LİSTEM VAR EKLENECEK ALGORİTMALAR
  1. Blowfish
  2. CAST
  3. ARC2
  4. DES3
  5. ARC4
  6. IDEA
  7. SEED
  8. XOR
  9. ChaCha20
  10. Salsa20
  11. ChaCha20_Poly1305
  12. Camellia
  13. ARIA
  14. ECDH
  15. DSA
  16. ElGamal
  17. Whirlpool
  18. RC5
  19. GOST
  20. Serpent
Kullanıcı arayüzünde hangi iyileştirmeler yapılabilir? Daha kullanıcı dostu olması için ne önerirsiniz?

Güvenlik açısından, kodun hangi kısımlarını güçlendirmemiz gerekebilir?

Performansı artırmak veya daha verimli hale getirmek için ne gibi önerileriniz var?

Hangi ek özellikler kodun işlevselliğini artırabilir?

Ve en önemlisi Sizlerin istediği bir özellik varmı şunu yapsan daha iyi olur gibi

Geri bildirimlerinizi bekliyorum,

Teşekkürler
1.png

2.png
3.png
4.png

Son düzenleme:
Dosyada kayıtlı veriler üzerinde veya stdin üzerinden gelen veriler üzerinde işlem yapması gerekir böyle bir programın. Çıktıyı da gene bir dosyaya veya stdout'a yazabilmeli.

listemden bazı teknik sorunlar nedeni ile "Twofish, IDEA, SEED, Camellia, ARIA, RC5, GOST, Serpent" algoritmalarını çıkardım

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,914
Üyeler
2,501
Son üye
oguz0606

Son kaynaklar

Son profil mesajları

Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
Back