Lehim Dumanı Emici

FB_IMG_1710181245361.jpg

FB_IMG_1710181238277.jpg

Yukardaki Facebook adresinde Polonya Elektronikte uygun fiyata satılan fanlar var.
Bazen ilginç fanlar ve güç kaynakları düşüyor. 12V 4A fan görmüştüm. Jet türbini gibi hava akışı vardır diye tahmin ediyorum.

Hatta şu anda servo motorlu jet fan satışı da var.

FB_IMG_1710181988939.jpg
FB_IMG_1710181992894.jpg

Acaba bunlardan biriyle duman emici yapılabilir mi?

Fazla kuvvetli değil mi hocam bunlar?

Serverdan çıkma SMPS aldım daha geçen gün HP marka 12 volt 38A,
Niye 38A demeyin daha küçüğü yok.
Fiyat 300 TL daha ne olsun üçte biri gücündeki meawell 2 katı fiyat.
Ve bunu specleri çok çok daha iyi noise vs.
Sahibini de tanıyorum çok çok iyi insanlar.

31735 eklentisine bak

31736 eklentisine bak
Yukardaki Facebook adresinde Polonya Elektronikte uygun fiyata satılan fanlar var.
Bazen ilginç fanlar ve güç kaynakları düşüyor. 12V 4A fan görmüştüm. Jet türbini gibi hava akışı vardır diye tahmin ediyorum.

Hatta şu anda servo motorlu jet fan satışı da var.

31738 eklentisine bak31739 eklentisine bak

Acaba bunlardan biriyle duman emici yapılabilir mi?
Bende bu iş bu ürünü ve küçüklerini sordum ama sesli dediler vazgeçtim.

TIM 2'de çok sevdiğim bir abimin dükkanı var. Bende onunla 1-2 yıl kadar iş yaptığım için epey gidip geldim. Polonya Elektronik ile komşu esnaflar ve iyi ilişkileri var. Birgün oraya gidip bütün dükkanları talan etmek istiyorum ama vakit bulamıyorum.

Lafın özü kargo ile ürün alacağın zaman güven sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

Jet fanı aslında duman emici değil de bldc kontrol sistemini incelemek için almak istiyorum. Polonya Elektronikte redüktör motor ve silecek motoru var. Onlardan da birkaç numune yapmak lazım. .

Biraz gurultulu bu T35696-HP, ama inanilmaz bir hava emis saglayacaklardir. Salyangoz fan vardi bu polonya elektronik te , alman mensei, onlar inanilmaz sessiz calisiyorlardi.

@fide beni de gıdıkladın. Yarın TIM2'ye dolayısıyla Polonya Elektroniğe ziyarete gideceğim.

Son düzenleme:
10 senedir facebook hesabıma girmiyorum. Sırf bu polonya elektronik için gireyim dedim. "Forgot password" dedim. Facebook da bana şunu dedi "Çok hızlı bastın tuşlara, çok hızlı giriş yaptın, şüpheli bulduk o yüzden seni geçici olarak blokladık". İyi bok yediniz, dangalaklar :kafa_samar:

Abi Facebook senin Polonya Elektronik'ten alışveriş yapacağını sezmiş ve dükkanın talan edilmesinden korkmuş olabilir :katil2: :katil2:

Forum istatistikleri

Konular
5,844
Üyeler
2,481
Son üye
rfdog12

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back