Quick (Qsuperior) 861DE Sıcak Hava İstasyonu kutu açılımı.

TA3UIS

Doğan
Perpa Otomasyondan dün aldığım ürün bugün İzmir e elime ulaştı.

Quick 861DE siparişi vermiştim Qsuperior 861DE göndermişler.
Okuduklarıma göre Quick 861DE ile Qsuperior 861DE, Quick firmasının ürettiği birebir aynı ürünmüş.

Kutudan kullanım klavuzu, hava istasyonu, pompa uç standı, 3 adet nozul, topraklama kablosu, timsah çıktı.
1300Watt ısıtma, 200l/dk pompa üfleme gücü mevcut.

WhatsApp Image 2024-08-10 at 14.54.17.jpeg
WhatsApp Image 2024-08-10 at 14.54.18 (1).jpeg
WhatsApp Image 2024-08-10 at 14.54.19.jpeg
WhatsApp Image 2024-08-10 at 14.54.18 (2).jpeg
WhatsApp Image 2024-08-10 at 14.54.18 (3).jpeg

Evet mal birebir bendekinin aynısı gibi görünüyor. Hayır olsun.

bir firmanin birden cok marka cikarmasi cok normal artik, hayirli olsun Dogan abi, :saril:artik degistirilecek parcalari sana gonderebiliriz :sinsi1:

Üzerinde SMD entegre olan ve çalışan karttan entegreyi sök, sonra tekrar yerine tak. Kart hala çalışıyorsa işi kapmışsındır demektir. Ama önce Mr Solderfix'in kanalı ile başla :tamam2:

Hayırlı olsun. . Quick 862DW+diye bir modeli de var. 1000watt. bu ürün fiyat olarak da daha makul. Kullanan veya bilen varsa yazabilirse sevinirim.

Ayrıca AIFEN marka ile de 861DW ürününü gördüm. Görünüm olarak aynı ama aynı üreticiye mi aittir bilmiyorum.

Arkadaşlar bugün itibariyle Quick 861DW model sıcak hava istasyonunu almış bulunuyorum. Ürün ilk izlenim olarak malzeme kalitesi açısından gayet tatminkar görünüyor. Performansını ise test ederek göreceğim. Kutudan çıkan nozzle sayısı 3 tane . Keşke daha fazla olsaydı. Ama sorun değil. Katkı sunan herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar bugün itibariyle Quick 861DW model sıcak hava istasyonunu almış bulunuyorum. Ürün ilk izlenim olarak malzeme kalitesi açısından gayet tatminkar görünüyor. Performansını ise test ederek göreceğim. Kutudan çıkan nozzle sayısı 3 tane . Keşke daha fazla olsaydı. Ama sorun değil. Katkı sunan herkese teşekkür ederim.
Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun. Geçen sene perpadan 861dw ve jbc ikisini birlikte almıştım. Quick kalitesi tatmin edici, laptop ve masaüstü anakartlarıyla çalışıyorum 3 nozul benim için yeterli çoğu zaman bir tanesini kullanıyorum cihazdan çok memnunum.

Merhabalar,

Quick 861de piyasada bulunması zor sanırım şu sıralar.

Sugon 8630 pro ile ikisi arasıda hangisini almak mantıklı olur

Mr. solderfix kanal linki var mı üstat?

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
6,760
Üyeler
2,762
Son üye
karagulle.ye

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Back