Roboshop Gelmeyen Ürün

volta

Kıdemli Üye
Merhaba. Roboshop'tan alışveriş yapan var mı aranızda ? Başka şeylerle birlkte "ST-Link V2 Mini Programlayıcı Metal Kasa" siparişide verdim. FAkat diğer ürünler gelirken bu ürün gelmedi. Bu durumu mail yoluyla bildirdim ama cevap gelmedi. Belki görmemişlerdim dedim bir daha mail attım. Bu sefer ayrıca web siteleri üzerinden bu ürün için gelmemesi sebebiyle iade talebi oluşturdum. Yine cevap yok. Bu sefer eğer ilgilenmiyeceklerse bu durumla tüketici hakem heyetine gideceğimi söyledim ki ciddiye alıp cevap versinler diye. Yine cevap yok. Aranızda bu siteden alışveriş yapıp iletişim kuran falan var mı acaba ? Bu firma hep mi böyle ilgisiz ?

O firmadan iki kez siparişim oldu ve bir sorun yaşamadım. Belki münferit bir olaydır ve hallolur.

O firmadan iki kez siparişim oldu ve bir sorun yaşamadım. Belki münferit bir olaydır ve hallolur.
Umarım. Temennim o yönde. Benimde ikinci alışverişim. Bu firma için söylemiyorum ama genelde bir firmanın kalitesini ancak bir sorunla karşılaştığınızda aldığınız tepkiden anlıyorsunuz. Yani ortada sorun yoksa her firma mükemmeldir :D . Umarım bu münferit bir olaydır dediğiniz gibi. Yoksa bu firmadan son alışverişim olur.

@volta merhaba.. Bu mağazanın site de telefonu var. Bunu aradın mı cevap mı vermiyorlar.
Bu adamların dükkanı benim iş yolumun üzerinde (Eskişehirde) istersen yarın akşam uğrar durumu sorarım.

@volta merhaba.. Bu mağazanın site de telefonu var. Bunu aradın mı cevap mı vermiyorlar.
Bu adamların dükkanı benim iş yolumun üzerinde (Eskişehirde) istersen yarın akşam uğrar durumu sorarım.
Merhaba @umk . Telefonla aramadım. Yalnız hem mail yoluyla iletişime geçtim hemde belki maili görmemişlerdir diye iade talebi oluşturdum sitelerinden. Birde baktım şikayet var sitesine cevap veriyorlar diye orayada yazdım. Ama sende sorabilirsin eğer zahmet olmayacaksa. İlgilendiğin için teşekkürler.

Estağfurullah. Özelden sipariş numarası isim gibi bilgileri gönderebilirsen sorarım....

Bu ekran görüntüsü yeterli olur herhalde. Şikayet vara eklemiştim. Kamuya açık :D . Özel bilgi içermiyor zaten.

roboshop.png

• Beğen
Reactions: umk
Büyük ihtimalle o maili kontrol eden birisi yoktur.

Belki iş yoğunluğundan belkide ilgisizlikten size dönüş yapılmamıştır.
Böyle durumlarda en iyisi telefonla bilgi almak.

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back