SH72 - 13$'a TS100 benzeri havya ( Ekrani yok )

Altair

Kıdemli Üye
Elektrik kesintilerinde kullanmak icin TS100 benzeri bir havyaya ihtiyacim vardi. Makul fiyatli benzer havya arastirirken bu havyaya denk geldim. 12-24V araliginda calisiyor. 65W gucunde. Uzerinde sadece manuel bir ayar trimpotu var. Bu yuzden oldukca uygun fiyatli. Aliexpress uzerinden 300 TL'ye alinabiliyor. Sanirim vergi falan derken toplam 450 TL gibi bir fiyati olacak. Bir kac tanede uc aldim. Elime ulastiklarinda sanirim hepsi 650 TL kadar tutacak. Performans olarak tum incelemelerde olumlu not almis. Cok fazla ozellik aramayanlarin isini fazlasiyla gorebilecegini dusunuyorum. Bir kac ay once alacaktim aslinda. TS101 havya basliginda konusurken arastirmistim. Elime gecince kisa bir incelemesini atarim.

Ben bunu mu alsam Hakko T12 klonu alıp gerekirse orjinal hakko uç mu taksam diye 8 aydır yaklaşık düşünüyorum.
Çok arada kaldım. Paranın pul olduğu ülkemizde pahalı olanı almak yine daha karlı olacak gibi.

Ben bunu mu alsam Hakko T12 klonu alıp gerekirse orjinal hakko uç mu taksam diye 8 aydır yaklaşık düşünüyorum.
Çok arada kaldım. Paranın pul olduğu ülkemizde pahalı olanı almak yine daha karlı olacak gibi.
SH-72 yerine TS101 tavsiye ederim Hakko T12 klonu hakkında yorum yapamam ama istasyonlu bir havya düşünüyorsanız JCB uç ve sapları kullanan klon istasyonlara da bakabilirsiniz

Dedikleriniz Doğru ama ileriye yatırım olarak bakmak gerekli bir havyanın kullanım ömrü özenli bakım ile 5 seneden fazla olabiliyor (uçlar hariç )
Ben baslikta zaten TS101 konusunda uygun fiyatli urun ararken denk geldim buna dedim. :) Isteyen TS101 de alabilir ama ucuz urun ihtiyaci olana da git bes kat fiyata sunu al demek mantikli degil. Ustelik RGS65 gibi bir havya almak varken TS101 almakda mantikli degil.

Üzerinde sırf potans olan havyalara güvenemiyorum. En azından minik bi LCD olsa sıcaklığı gösterse regülasyon yaptığına inanabilirim.

Bunu için SEQURE havyalar var. TS100 tipinde. Hakko T12 uç takılabiliyor. Herşey dahil yaklaşık 1250 TL gibi bir maliyeti var. Aynı zamanda TS100 uçları da takılabiliyor.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,840
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back