Sinema Amfim yandı mı

Üstadlar selamın aleyküm bi sorum olacaktı benim. amfi üzerinde bulanan mosfetlerin teki amfi açıkken kısa devre yaptı kıvılcım çıktı amfi kapandı tekrar açtığımda sorunsuz şekilde çalışıyordu bunun bir zararı varmıdır amfideki devrelere uzun süredir bu şekilde kullanıyorum ses kalitesinde veya performansta bı sorun yok

Tamirde ana kurallardan birisi: "çalışıyorsa hiç kurcalama"

Paralel bağlı mosfetlerden biri yanmışsa, düşük güçlerde sorun görülmeyecektir.

bu adamlar normal elektrık elektronıkcı degıl

kalp beyin cerrrahı gibi çalışıyorlar

resim varmı dostum neyden bassedıyoruz

örnek

tavla oynasam sorun olurmu :D
9.jpeg

Son düzenleme:
bu adamlar normal elektrık elektronıkcı degıl

kalp beyin cerrrahı gibi çalışıyorlar

resim varmı dostum neyden bassedıyoruz

örnek

tavla oynasam sorun olurmu :D
26572 eklentisine bak
Sorun olmaz hocam:) . Normal bildiğimiz amfi devresinde bulan mosfetlerden teki kıvılcım attı hocam herhalde kısa devre yaptı tam bilgim yok ürün eskisi gibi çalışıyor herhangibir sorun görmedim ben sadece mosfet kıvılcım çıkardı amfi kapandı geri açtığımda hiç bir sorun yoktu

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,970
Üyeler
2,514
Son üye
evrenbasaran

Son kaynaklar

Son profil mesajları

deneyci wrote on hakan8470's profile.
Sibonge uNkulunkulu ngokuhlukahluka asinike kona.

Bu hangi dil? :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
Back