str k880 sony anfi

Ertan

Yeni Üye
str k880 sony anfi almayı düşünüyorum fakat hoparlör almalıyım bu anfiye uyumlu nasıl bir hoparlör ler almam gerekiyor 6ohm olduğunu biliyorum anfinin bu konuda bana yardımcı olur musunuz küçük bir dükkanım var kaliteli ses müzik dinlemek istiyorum hangi hoparlör ler le sesini iyi alabilirim kafamın karışık olma sebebi ise bu ohm ve vatt teşekkür ederim şimdiden

Kanal başına 70w çıkışı var. Buna göre 3 tane 6 ohm 70w hoparlör alman gerekiyor. Mümkünse görerek, dinleyerek al. Netten bulup aldığında ne gelir belli olmaz.

Tuning range: FM, MW
Power output: 70 watts per channel into 6Ω (stereo)
Surround output: 70W (front), 70W (center), 70W (rear)
Frequency response: 28Hz to 20kHz
Total harmonic distortion: 0.09%
Input sensitivity: 800mV (line)
Output: 800mV (line)
Digital inputs: coaxial, optical
Video Connections: HDMI, component, composite
Dimensions: 430 x 157.5 x 316mm
Weight: 8kg
Accessories: RM-AAP013 remote control

str k880 sony anfi almayı düşünüyorum fakat hoparlör almalıyım bu anfiye uyumlu nasıl bir hoparlör ler almam gerekiyor 6ohm olduğunu biliyorum anfinin bu konuda bana yardımcı olur musunuz küçük bir dükkanım var kaliteli ses müzik dinlemek istiyorum hangi hoparlör ler le sesini iyi alabilirim kafamın karışık olma sebebi ise bu ohm ve vatt teşekkür ederim şimdiden

6 Ohm hoparlör bulmak kolay değil. İstersen arat, seçenekler çok kısıtlı. 8 Ohm hoparlör ise bolca bulunur. Maksimum gücü alamazsın ama zaten evde 70 W müzik çalarsan bütün komşular tepene biner.

İkinci el kolon satanlara bakın.
Güçlü Sony kolonlar da 6 ohm yaygın.

Forum istatistikleri

Konular
5,783
Üyeler
2,462
Son üye
W.A.Semih Aslan

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back