uygun fiyata Arduino Micro kart bulma? (ATmega32U4)

asicocuk34

Aktif Üye
piyasa en uygun fiyatlı n11'de var fiyatı 259 tl
aliexpress'te 150 tlye kargo hariç bulunabiliyor.

başka bildiğiniz bir yer var mı?

İstenen Arduino IDE ile programlanabilir bir kart mıdır? ATmega32U4 mutlaka kullanmak gerekmiyorsa başka çip ile daha uygun maliyetli çözümler mümkün. Adet fazla olacaksa özelden yazabilirsiniz

Son düzenleme:
şuan bir macro klavye projem var. bilgisayara taktığımda sürücü kurmadan direk klavye olarak tanımlanması lazım. rp2040 uygun mu?

Raspberry Pi RP2040 veya​

Raspberry Pi PİCO​

şuan bir macro klavye projem var. bilgisayara taktığımda sürücü kurmadan direk klavye olarak tanımlanması lazım. rp2040 uygun mu?

Raspberry Pi RP2040 veya​

Raspberry Pi PİCO​

uygun.
ben 32u4 ile makro klvaye yapmıştım.
pico uygundur ama bence micro usb'li olan kartı alma micro usb sök çıkar yapmaya çok uygun değil ömür açısından.

type-c olan modelleri var onu tercih et derim.
32u4 ile yapacaksan ve izmirdeysen sana 32u4 ile yapabileceğin bir proje pcb'si hediye edebilirim :))

konusu burada

uygun.
ben 32u4 ile makro klvaye yapmıştım.
pico uygundur ama bence micro usb'li olan kartı alma micro usb sök çıkar yapmaya çok uygun değil ömür açısından.

type-c olan modelleri var onu tercih et derim.
32u4 ile yapacaksan ve izmirdeysen sana 32u4 ile yapabileceğin bir proje pcb'si hediye edebilirim :))

konusu burada
hesap makinesi içine gömücem. yardımın için sağol.

İstenen Arduino IDE ile programlanabilir bir kart mıdır? ATmega32U4 mutlaka kullanmak gerekmiyorsa başka çip ile daha uygun maliyetli çözümler mümkün. Adet fazla olacaksa özelden yazabilirsiniz
NRF24L01 VARMI İKİ ADET ?

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,885
Üyeler
2,493
Son üye
cym247

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back