Wampserver Kurulumunda Hata

@uyesercan hocam IP yi bulmayı ,hangi ISS na bağlı,hatta web sitesi kime kayıtlı falan bunları bulmayı biliyorumda.
benim amacım bir firmaya "Senin mağazan böyle çalışacak şunlar şunlar şu özellikler var" ı dedirtecek kolay bir program veya servis adı

Senin durumunda en doğru olanı Dinamik DNS (DDNS) kullanmak olur. O zaman sabit bir IP hizmeti almana da gerek yok. Mesala No-IP isimli bir servis var. Buraya kayıt olup ücretsiz bir adres alırsın. Programını da bilgisayarına kurarsan modemin IP değiştirse bile belirlediğin periyotta kontrol ediyor ve IP adresine güncelliyor. Oradan aldığın http://omegademo.ddns.net gibi bir adresi de müşterilerine gönderirsen normal internet sayfası ziyareti gerçekleştirmiş olursun... Tek yapman gereken bilgisayarını ve web servislerini 24 saat açık tutumak.

Hocam noip.com çalışmıyor bende?
Bu tür hizmetin adı ne (Başka bir firma bulayım)

Hocam noip.com çalışmıyor bende?
Bu tür hizmetin adı ne (Başka bir firma bulayım)
Sistem aynı olduğu için başka site arayışına girmene gerek yok. Neden çalışmıyor bunu bulmalısın. Bulacağın başka bir firmada aynı sorunu yaşarsın. Siten erişilebilir mi şu an?

Mesela şu an ben de senin sitene erişemiyorum... Bir yerde sorun var ki erişim mümkün değil şu an.

Hocam ben daha siteyi kurmadımki :katil1:

Ben zannetimki adresimi o sayfada bir yere gireceğim falan

Yok sen normal xampp kurulumunu ve modem yönlendirmelerini yapacaksın. Apache'ye IP adresinle erişilebilir olacak sonra noip hizmetini kullanmaya başlayabilirsin.

Son soru :)
Opencart ı kurdum "install "klasörünü silmeyi unutmayın diyor.Bu silme işlemini harddiskimin
c: xampp/install
yolundaki install ı komple silsem olmazmı ?(Videoda filezilla dan sildiriyorlar)

Son soru :)
Opencart ı kurudum "install "klasörünü silmeyi unutmayın diyor.Bu silme işlemini harddiskimin
c: xampp/install
yolundaki install ı komple silsem olmazmı ?(Videoda filezilla dan sildiriyorlar)
Olur aynı şey. Kendi bilgisayarında filezilla kullanama gerek yok. Uzak sunucular için o program.

Ben yanlış yazmışım tekrar baktım silinmemiş install isimli klasör yok.
Yardımları için herkeze teşekkürler
Darısı opencart sorularına :)

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,789
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back