.

Bu kimyasalları satın aldığınız yerlerin linklerini ve fiyatlarını ekleyebilirmisiniz?
Ayrı konu olarak baskılı devre çıkarırken kulandığınız kimyasallar ve ulaştığınız son hassasiyet nedir?
Bununla ilgili bir link varmı?

Hocam bu konuyu sizden öğrenip baştan sona uygulama videosu çekmek istiyorum. Yakın zamanda çift taraflı PCB basımı ile ilgili video yapıcam bu konuyu da eklemek istiyorum.

Geçen hafta benzer bir konu için netpcb isimli bir firmadan Ayşe Hn. ile görüştüm. kendisi benim de 90'larda stajyer olarak çalıştığım alcatel teletaş isimli, zamanının en yüksek teknolojili pcb üreticisi olan fabrikanın pcb kimyasallarından sorumlu kimya mühendisi idi. hala sektörde dvam ediyor ve pcb üreticileri için kimyasal banyolar üretiyor. ellerinde hem delik içi kaplama hem de kalay kaplama için hazır setler mevcutmuş.

Geçen hafta benzer bir konu için netpcb isimli bir firmadan Ayşe Hn. ile görüştüm. kendisi benim de 90'larda stajyer olarak çalıştığım alcatel teletaş isimli, zamanının en yüksek teknolojili pcb üreticisi olan fabrikanın pcb kimyasallarından sorumlu kimya mühendisi idi. hala sektörde dvam ediyor ve pcb üreticileri için kimyasal banyolar üretiyor. ellerinde hem delik içi kaplama hem de kalay kaplama için hazır setler mevcutmuş.

Konuya son derece hakim bir firmaya benziyor. Kuru film satışı var diyor, bir arayayım bakalım hangi marka fiyat nedir.

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
5,788
Üyeler
2,464
Son üye
s4met

Son kaynaklar

Son profil mesajları

cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Dr. Bülent Başaran,
Elektrik ve Elektronik Mühendisi
Yonga Tasarım Özdevinimcisi
Üç güzel "çocuk" babası
Ortahisar/Ürgüp/Konya/Ankara/Pittsburgh/San Francisco/Atlanta/Alaçatı/Taşucu...

Back