Aliexpressteki uygun fiyatlı , ısı ayarlı 80W dijital havya inceleme

Emir oztkn

Aktif Üye
Öncelikle Selamlar Geçenler de HAVYA TAVSİYESİ konusunda uygun fiyatlı bir havya önermiştim. Şimdi ise o ürünü amatörce inceledim ve fiyatına göre çok başarılı buldum. Geniş yüzeylerde affetmiyor., yüksek ısıya hemen ulaşıyor ve ısıda ince ayar iyi bence. Maksimum 512 dereceyi gördük.

Şunu da farkettim sevgili abilerim, dostlarım artık Aliexpress sadece standart olarak kendi kargo yöntemini belirlemiş ve vergiler yarı fiyatına düşmüş olarak ödeme yaptım. hatta şöyle diyelim sadece gümrük sunum ücreti aldılar, yani gümrük vergisi , damga vergisi vs. onlar 0tl sadece gümrük sunum ücreti.
8,80tl gümrük sunum ücreti

60/80W dijital elektrikli havya kaynak demir aracı sıcaklık ayarlanabilir havya İpuçları/stand/kalay tel​

Satın almayı düşünenler yeni kullanıcı kuponunu kullanmayı unutmayın!

Son düzenleme:
slm. hayırlı olsun.
Şunu da farkettim sevgili abilerim, dostlarım artık Aliexpress sadece standart olarak kendi kargo yöntemini belirlemiş ve vergiler yarı fiyatına düşmüş olarak ödeme yaptım. hatta şöyle diyelim sadece gümrük sunum ücreti aldılar, yani gümrük vergisi , damga vergisi vs. onlar 0tl sadece gümrük sunum ücreti.
8,80tl gümrük sunum ücreti
yani vergi ve kargo ücreti düşmüş mü. sırf yüksek kargodan dolayı vazgeçmiştim.

Güle güle kullan, kargo olayını ben de anlamadım. Artık vergiler dahil mi alıyoruz?

Teşekkür ederim. hayır sadece şöyle:
ptt ye kapıda vergi ödüyoruz ya normalde,
vergisi gümrük, vergisi, gümrük sunum ücreti vs.
sadece gümrük sunum ücreti ödedim büyük ihtimal aliexpressin anlaşması .
8+8 ödemem gerekyior normalde
ama sadece 8 gümrük sunum vergisi ödedim. gümrük vergisi almadı

Havya güzel. Ben kullanıyorum. Uç ne kadar gider belli değil tabi.
Tasarım olarak o tuşa elin basıp dereceyi yanlışlıkla artırma gibi bir durum oluyor. Onun dışında iyi gibi..
Çin üretimi uçlar güven olmadığı için yedek uç takımı ve rezistansı ile sipariş ettim. Türkiyede bu fiyata gene bulunmuyor.
20201227_172624.jpg

Geniş bir bakır yüzeyde bile sıkıntı yoksa süper. Marka ve model numarasını istersen etiket olarak konuya gir birisi aratınca kolay bulabilsin bu konuyu.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,828
Üyeler
2,476
Son üye
mrmandos

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back