Dizilmesini istemediğim malzemeler.

Melih1966

Aktif Üye
JLCPCB'den ilk defa dizgisi de yapılmış kart isteyeceğim. Fakat kart tamamen birmiş gibi görünmemesi i.in THT ve pahalı olacak bazı malzemeleri dizgi listesinden çıkartmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

En az 5 kart yapıyorlar sadece 2 tanesi dizgili olsun yeterli.

1704026674385.png

Cevaplar için Teşekkürler. Bende ilk defa dizgili getirtmek istiyorum, Gümrük sıkıntısı bende' de var. Bir kere deneyeceğim.

Geliba dizgili ürün başka bahara kaldı. 5 kart 80$’a yakın para istediler, gümrük yüzünden gözüm kesmedi. 135 led, 27 diod 27 transistor 27 direnç ve diğer 20 gibi malzeme vardı.

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,891
Üyeler
2,494
Son üye
yasin533

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Kesici/Spindle hızı hesaplamak için SpreadSheet UDF'leri kullanın, hesap makinesi çok eski kalan bir yöntem :)
Back