Eagle'in fisini cekiyorlarmis.

Eagleda matematiksel bir fonksiyona gore yol cizebiliyorduk.

Mesela asagidaki fotoda soldaki daire matematiksel olarak dilimlendi.
Keza ortadaki PCBdeki yol da sinus fonksiyonuyla cizildi.

Bu isi yapabilmek icin Eagle haricinde hangi PCB programini kullanmaliyim?

1.jpg

Son düzenleme:
Eagleda matematiksel bir fonksiyona gore yol cizebiliyorduk.

Mesela asagidaki fotoda soldaki daire matematiksel olarak dilimlendi.
Keza ortadaki PCBdeki yol da sinus fonksiyonuyla cizildi.

Bu isi yapabilmek icin Eagle haricinde hangi PCB programini kullanmaliyim?

24592 eklentisine bak
ben bu tür şekiller lazım olduğu zaman pcb yazılımıyla uğraşmıyorum. coreldraw ile şekli çizip import ediyorum.

@Mikro Step senin derdini anliyorum bazen bu tip seyler baya is goruyor ve isi kolaylastiriyor, bende bir pot pozisyonu icin ayni seyi kullanmistim, saga sola kaydimi derdi olmadan isi fonksiyona yaptirip mih gibi cizim yapmistim.

ben bu tür şekiller lazım olduğu zaman pcb yazılımıyla uğraşmıyorum. coreldraw ile şekli çizip import ediyorum.
Amac logo vs olsa tamam ama amac bu degil. Aradaki donusumler ne tur yuvarlamalar yapiyor beraberinde ne hatalar getiriyor bilemeyiz.

Cizimi gercek koordinatlara gercek degeriyle yapmak benim uygulamam icin hayati derecede onemli oldugundan dolayli yontemlerle calismak istemem.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back