TAKAS Ekipman Takası: Knitex Havya ve Avometre, STM32F103C8 ve Jtag programlıyıcı İle

nt

Emekli
Selam!

Elimde Knitex Kalem Havya 60 W, Knitex Dijital Elektrik Ölçü Aleti-Avometre, lehim teli ve pastası bulunuyor. STM32F103C8 blue pill ve Jtag Programlayıcı ile takas yapmak istiyorum.

sanırım istediklerim daha pahalı değerde bu konuda anlaşabiliriz

Teşekkürler!

@Mikro Step hocam daha fazla elimi kolumu yakmıyım :D
Sen kesin kucukken caydanligi sapindan degil ibriginden de tutmussundur. :cheeky1:

Ben bu ay bir seyler alacagim. STM'yi alayim, onun fiyati ucuz ama tekrar kargoya verip yollarsam kendi fiyati kadar kargo cikar, o da baska bir dilemma. :dusun1:

Ilk okulda elisi dersi vardi. O ders havya vs tutmanin temellerini ogretir.

O derse girmedin mi?

• Haha
Reactions: nt
Sizlere sevindirici bir haberim var @Omega abi ile yaptığımız anlaşma sonucunda takas işlemini başarıyla gerçekleştirdik.

Bu takasın ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor:D

katkılarından dolayı @Omega abi'ye teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu platformun kurulmasına öncülük eden @taydin 'a da ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim.

Son düzenleme:
İyi ama bir terslik var. STM32F103C8 geldiğinde bacaklarına birşeyler bağlaman gerekirse lehim de yapman gerekecek...

Bunlar kadar değil ama dimi ?
Thanks, I hate soldering stock photos : r/TIHI
young man holding soldering iron - 99185814

Aşağıdaki gibiyse bir nebze :) .

Portrait of man using soldering iron Stock-Foto | Adobe Stock

Youtube da elini ayağını yakan bir mühendis vardı bunlar ondan da beterlermiş :katil2:

yurtdışında olsam kesin dava açardım "kalitenin markasına" :D
lehim işi zor ve kesinlikle ustalık gerektiren bir konu ayrıca terzilerin kullandığı pedallardan şart on off ordan çok daha basit olur

Çevrimiçi personel

Forum istatistikleri

Konular
5,851
Üyeler
2,482
Son üye
ilker29

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back