Elektrik ve Elektronik

Ogrenmek istiyor ise turkce altyazilara bakmayacak. Anlayana kadar tekrar izlesin daha iyi. Hic anlamiyor ise ingilizce alt yazilara bakacak
Aslında dediğin yöntem çok mantıklı, bir arkadaş kullandığın telefonu da ingilizce dilinde kullanarak öğrenmede yardımcı olabilir demişti. Ama işin kötü tarafı, bir noktada bu cümlede ne diyor acaba diye illa ki soruyoruz kendimize

Aslında dediğin yöntem çok mantıklı ama, bir arkadaş kullandığın telefonu da ingilizce dilinde kullanarak öğrenmede yardımcı olabilir demişti. Ama işin kötü tarafı, bir noktada bu cümlede ne diyor acaba diye illa ki soruyoruz kendimize
2 arkadas 1 yil da 4 dil ogrenmisti, dillerden biri de turkce idi. O ulkeye gittiler, kendi dillerini asla kullanmadilar, sokakta dolasip muhebbet etmeye calistilar, kendileri dahi birbirleriyle o anki dili kullandilar. 3 ayda bir dil nasil??

imkanin olmadigini dusundugum icin soylemedim ama en iyi yol oralarda olmak, en az 6 ay, ama hic bir Turk e selam vermeyeceksin :katil1:

Valla öyle, yurtdışında kalmak daha hızlı öğretir, hele bir de sevdiğin bir ortam ve kafa dengi biri bulunursa.
Kafa dengini bosver, cesitlilik iyidir. Cene yapacagin bir yerlerde calisacaksin, gidip bedeva calisacaksin. Hata yapmaktan korkmayacaksin. Hint liler gibi olmada gerisi onemli degil .

Aynen öyle, hintlilere benzememek gerek :gulus1:
Adamlarin ulkesini pislik goturuyo, herhalde yeniden hayata kral olarak geleceklerini dusundukleri icin kimse ulkeyi temizlemiyo, "Nasil olsa gelecek hayatimda kral im, benmi temizlicem" deyip salas salas geziyorlar. :kotek1:

Adamlarin ulkesini pislik goturuyo, herhalde yeniden hayata kral olarak geleceklerini dusundukleri icin kimse ulkeyi temizlemiyo, "Nasil olsa gelecek hayatimda kral im, benmi temizlicem" deyip salas salas geziyorlar. :kotek1:
Geçenlerde sosyal medyada vidyoda denk geldi, adamların yemek yapıp sattığı mekanda fareler cirit atıyordu. Kimsenin ipinde değildi.

Geçenlerde sosyal medyada vidyoda denk geldi, adamların yemek yapıp sattığı mekanda fareler cirit atıyordu. Kimsenin ipinde değildi.
Tapinaklari olmasin orasi, bir suru tapinaklari var, birinde fare oburunde maymun bir suru. Tapmadiklari sey var mi bilemedim :cheeky5:

Forum istatistikleri

Konular
5,880
Üyeler
2,489
Son üye
satranc19

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back