En igrenc sorular

hakan8470

abantu
Bazen oyle soru soruluyor ki ne diceni bilemiyorsun

Merhaba beyler , bilgisayardan anlayan var mi?

Bir de bunu yuzune bakip soruyo ya bazen , off, Sanki bende bir sey var ama sen kesin bilemezsin simdi bunu. Gaz a bak. Yuzunu cevireceksin hemen, Bak seyret ne yapiyor o zaman. :gulus2:

Derdin neyse onu sor o kadar, basit.

Ödevim var. Acil. Yardım edecek kimse yok mu? Yarın / bir hafta sonra teslim etmem lazım.

Herşeyi denedim (!) ama olmadı. Nerde hata yapıyorum?

Soru değil ama yardım isterken şematik yok, görsel yok, amaç ile ilgili herhangi bir bilgi yok ama şunu yapamadım türü sorulara ayar oluyorum.

Son düzenleme:
Ödevim var. Acil. Yardım edecek kimse yok mu? Yarın / bir hafta sonra teslim etmem lazım.

Herşeyi denedim (!) ama olmadı. Nerde hata yapıyorum?

Soru değil ama yardım isterken şematik yok, görsel yok, amaç ike ilgili herhangi bir bilgi yok ama şunu yapamadım türü sorulara ayar oluyorum.
okuyunca aklıma geldi bir de kodun resmini uzaktan atanlar var deliriyorum :katil1:

Elimizde sihirli değnek var zannedenler. Sanki herşeyi biliyoruz fakat ona cevap vermiyoruz gibi soru soranlar.

Adamin birinin bir sey e ihtiyaci var olaya da yeni baslamis, opamp ile ilgili bir sikintisi var, ona o kismi nasil yapacagini anlatiyorsun. Tamam her sey cok guzel. soru ya bak simdi.

Bu opamp baska neler yapar?

:patlat1:

Forum iyice konuşacak konu bulamayanların lafladığı kahvehaneye döndü.

Biri gelir sorusunu sorar, cevap vermek isteyen verir istemeyen de vermez. Uslubunu beğenmediğin adama cevap yazmasın. Bu kadar basit bir olayı "iğrenç" diye nitelendirip toplum baskısı kurmanın mantığı nedir?

O iğrenç diye nitelendirdiğiniz sorular bile bu konunun kendinden ve içeriğinden daha fazla mekatronik forumu içeriğine uyar.

Bir genç gelip bu muhabbetleri gördükten sonra burada takılır mı, bu ne yahu...

Forum istatistikleri

Konular
6,165
Üyeler
2,561
Son üye
burakkaleli

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back