MOTOR TAVSİYESİ

Hesaplamarı içeren birkaç şey yazmıştım. Göz atarsanız belki kendi kendinize işi çözebilirsiniz.

Teşekkürler Endorfin,

Bu sorunu konuyla ilgili birilerinden yardım almadan çözemeyeceğimi düşünüyorum.

Ayrıca patenti aldığımda buradan bilgi vermeye çalışacağım.

Pandemi öncesi karakoyde ugramiştim elektrikli araba motoru bile vardı (daha çok golf arabası tarzı 2 teker aks motor set )

Cuma günü bende gideceğim.

Fakat internet sitesinde ikitelli adresleri var. Telefonla arayıp oraya gitmeyi planlıyorum.

Teknik bilgi veriyorlar mı bilginiz var mıdır?

Cuma günü bende gideceğim.

Fakat internet sitesinde ikitelli adresleri var. Telefonla arayıp oraya gitmeyi planlıyorum.

Teknik bilgi veriyorlar mı bilginiz var mıdır?
Geçenlerde karakoye gittim işletmelerin çoğunun yerinde bulamadım ya pasaj içerisinde yada başka ilçelere taşınmışlar keskinler motoru da yerinde göremedim

Çok teknik bir sohbetimiz olmamıştı ama sağlam bir yere benziyordu

Geçenlerde karakoye gittim işletmelerin çoğunun yerinde bulamadım ya pasaj içerisinde yada başka ilçelere taşınmışlar keskinler motoru da yerinde göremedim

Çok teknik bir sohbetimiz olmamıştı ama sağlam bir yere benziyordu

Biraz önce aradım. Yardımcı oluruz dediler.

İkitellideki yeri bana daha uygun. Yarın oraya gideceğim.

3-4k gibi bir fiyatı var Türkiyede, belki yurtdışında muadil veya farklı markayla bulunabilir. Yapacağınız şeyi bilmediğim için bu fiyat ucuz mu pahalımı yorum yapamam.

Maalesef bilgim yok ben de konu üzerine bir göz attım, ama perdeciler 2 ila 4 k motor farkı istiyorlar.

Teşekkürler Sezgin.

Tam olarak bu değil.

Sistemin tam olarak nasıl çalıştığını bilmiyorum. Ama bu sistem benim istediğimi verebilir diye düşünüyorum.

Bu sistemin maliyeti hakkında bilginiz var mıdır?
Maalesef bilgim yok ben de konu üzerine bir göz attım, ama perdeciler 2 ila 4 k motor farkı istiyorlar.

bu motor nema 14 veya 17, motoru en fazla 500 tl ye bulabilirsiniz

Evet son attığım 3d baskıda olan nema17 motor zaten tüm proje detayı verilmiş. Yanlış hatırlamıyorsam motorlu projeksiyon perdeleri de nema serisi kullanıyordu.

Merhaba Arkadaşlar,

Geçen cuma keskinlere yetişemedim. 17.30 da kapatıyorlarmış.

Bu cuma gideceğim.

Detaylarla ilgili buradan bilgi vereceğim.

Merhaba Arkadaşlar,

Cuma günü Keskinler Motor İkitelliye gittim.

Çok fazla farklı motor seçenekleriyle karşılaştım.

Durumumu anlattım yetkili arkadaşa.

Olayın içine yazılımın da girmesi gerektiğini söyledi. Ellerindeki malzemelerle bu durumun çözülemeyeceğini, Mekatronik Mühendisi işi çözebilecek en kolay kişi olduğunu söyledi.

Esenyurt taraflarında danışmalık alabileceğim makul fiyatlı Mekotronikçiler arıyorum.

İlgilenen veya tavsiyede bulunan olursa çok memnun olurum.

Forum istatistikleri

Konular
5,841
Üyeler
2,480
Son üye
mozcelikors

Son kaynaklar

Son profil mesajları

gruptaki arkadaşlara selamlar. sıteyi bu gün fark ettim. Asansör için 2x7 segment LCD gösterge üretmek istiyorum. acaba bu sayfadaki arkadaşlardan destek alabilirmiyim. LCD nin mantık açılımı ektedir.
deneyci wrote on TA3UIS's profile.
Selam.
Amatör telsiz lisansı nasıl alınıyor?
Lisansı olmayanı forumlarına almıyorlar. :)
Bilgi alamıyoruz.
cemalettin keçeci wrote on HaydarBaris's profile.
barış kardeşim bende bu sene akıllı denizaltı projesine girdim ve sensörleri arastırıyorum tam olarak hangi sensör ve markaları kullandınız yardımcı olabilir misin?
m.white wrote on Altair's profile.
İyi akşamlar.Arabanız ne marka ve sorunu nedir.Ben araba tamircisi değilim ama tamirden anlarım.
* En mühim ve feyizli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lâzımdır. Bir milletin hakikî kurtuluşu ancak bu suretle olur. (1922)
Back