Raspberry Pi Pico Stoklara Girdi

Gokrtl

Gökhan Kartal (TeknoDay)
Staff member
Almak isteyenler alabilir. Talep yoğunluğundan geç geleceğini hesaba katmayı unutmayınız.

Ben 2 tane aldım.

Raspberry demişken çocuklara bakın..

Maaşallah. Bizim kız sabah akşam roblox oynuyor. Bir kere aldım yanıma beraber arduino ile led yakan kodları yazdık. Sonra istediğin kadar geliştirebilirsin bunu dedim ama bir daha hiç dönüp yüzüne bakmadı.

Öyle yanına getirip öğreterek aşılanacak iş değil. Sürekli ama sürekli seni onunla uğraşırken görecek. Bunun babasıda böyle yapıyor herhalde..
YAP/YAPABİLİRSİN deyince çocuklar uğraşmaz.
Zamanı değil herhalde abi. Ben evde zaten 7/24 bu işlerle uğraşıyorum. Sürekli görüyor aslında. Bir şekilde dikkatini çekmesi lazım.

Bu tip videoların gerçekliğini her zaman sorgulamak lazım. Bana sahnelenmiş gibi geldi.

Gercekten enteresan konu. Biz bu teknolojinin (yaygin) olmadigi donemden geliyoruz. Belkide bu sihir bizlerde bir merak, ilgi alani uyandirdi ve pesinden kosuyoruz. Yapmak istedigimiz yaptigmiz şeylerin cok daha iyisi zaten yapilmis durumda. Ama yinede keyif aliyoruz...

Yeni nesil zaten bu teknolojinin icine dogdugu icin belkide onlar icin bize gore yeterince ilgi cekici degil...

Tabi bu arada konuyu hobi olarak degerlendiriyorum.

Forum istatistikleri

Konular
6,633
Üyeler
2,726
Son üye
chur

Son kaynaklar

Son profil mesajları

hakan8470 wrote on Dede's profile.
1717172721760.png
Dedecim bu gul mu karanfil mi? Gerci ne farkeder onu da anlamam. Gerci bunun anlamini da bilmem :gulus2:
Lyewor_ wrote on hakan8470's profile.
Takip edilmeye başlanmışım :D ❤️
Merhaba elektronik tutsakları...
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar. Elektrik laboratuvarınız varsa bunun hakkında bir konunuz var mı acaba? Sizin laboratuvarınızı merak ettim de :)
Lyewor_ wrote on taydin's profile.
Merhabalar forumda yeniyim! Bir sorum olacaktı lcr meterler hakkında. Hem bobini ölçen hemde bobin direnci ölçen bir lcr meter var mı acaba?
Back